Optibet rõõmustab mängijaid kogu detsembrikuu jooksul

Kampaania on lõppenud

optibet kasiino december daily task kampaania

Optibet paneb üllatama, sest nad tegid see aasta kaks jõulukampaaniat, kus tundub, et iga ime on võimalik! Kõik mida pead tegema on liituma jõulukampaaniaga Optibet lehel, täitma igapäevaseid ülesandeid ja saad võita WinSpinne või raha tagasi, kas pole vapustav?

Kampaania kestab terve detsembrikuu ja läbimängimisel võetakse arvesse iga kampaaniapäeva individuaalselt valitud mänge. Pea meeles, et iga 0,10€ WinSpinni väärtus 0,10€ ja sulle tagastakse 0,10€ pärast iga panuse tegemist, sama kehtib 0,20€ WinSpinnile.

optibet kasiino december daily task sammud


Lisaks pidulikule jõulurõõmule pakub Optibet oma suuremeelsust uutele mängijatele kaasahaarava tervituskampaaniaga. Optibetiga mängureisile asumine avab palju võimalusi, kuna uusi liikmeid tervitatakse kohandatud boonuspaketiga, mis on loodud nende esmase kogemuse tõstmiseks.

See soe tervitus sisaldab kuni 500€ boonust, mis on jagatud kolme esimeses sissemakse vahel.

Optibet kasiino pühendumus mängijate rahulolule ulatub kaugemale hooajalistest pidustustest, tagades, et iga platvormil veedetud hetk on iseloomustatud põnevuse, üllatuste ja erakordsete mänguhetkede tõotusega. Kiirusta juba täna, et saada enda osa nende kõikidest toredastest pakkumistest!

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.