Nopi uue mängija 100% NoAccountBet boonus

noaccountbet kasiino tervitus boonus

NoAccountBet on tutikas online kasiino, mis nüüd saadaval ka Eesti mängusõpradele. Mängukoha teeb eriliseks omanäolise šiki disainiga veebileht, võimalus lisaks kasiinole teha panuseid ka spordi peale ning hea mängude liigendatus. Kõige tipuks võivad uued mängusõbrad rõõmustada 100% kuni 100€ boonuspreemia üle!

Oma auhinna saamiseks piisab, kui teed vähemalt 10€ sissemakse ja saad sama palju juurde boonusena. Boonuskoodi pole vaja kasutada, kuid pea meeles, et enne väljamakset tuleb boonusraha vähemalt 25 korral kasiinos läbi mängida.

nab kasiino boonus

Hea uudis on, et läbimängimist saad teostada ka spordiennustuses – arvesse lähevad panused, mille koefitsient on vähemalt 1,5. Kui soovid boonusraha kasutada lauamängudel, on läbimängimise nõue pisut suurem – 250 kordne saadud boonuse väärtus.


Kas arvad, et NoAccountBet kasiinos võiks sul õnne olla? Plusse on mitmeid:
✓ uue mängija boonuse madalad läbimängimise nõuded – kõigest 25-kordne boonuse väärtus
✓ iga nädal 10% cashback kuni €15 kaotusest tagasi
✓ väljamaksed töödeldakse vähem kui kolme minutiga
üle kuuekümne erinevad mängutootja ja väiksema stuudio nagu DiceLab, Gong Gaming, Live 5, Silver Back Gaming, Spin Play Games, STHLM Gaming ja teised.
soodsad koefitsiendid spordi peale panuste tegemiseks
✓ abivalmis ja toetav live-chat (24/7)


Mine kampaania lehele: https://www.noaccountbet.ee/et/bonus-terms

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.