Ninja jõulukalender tasuta spinnide ja boonustega

Kampaania on lõppenud

ninja kasiino tooge soojus kampaania

Ninja kasiinos on detsembri kuus uskumatult palju jõuludele pühendatud pakkumisi. Leiad nii sloti- kui ka live kasiino turniirid, pluss jõulukalendri. Viimasest nüüd natuke lähemalt räägimegi.

Ninja jõulukalender ei erine palju teistest Eesti kasiinode jõulukalendritest. Iga päev saad väikse ülesande täitmise eest tasuta spinne või boonuse. Silma hakkab küll üsna krõbe läbimängimise nõue- boonusraha tuleb enne väljamakse tegemist kasiinos minimaalselt 45 korral läbi mängida.

ninja kasiino joulukalender 2021

Ninja jõulukalendri auhinnad leiab peamenüüs “Kampaaniate” nupukese alt. Iga päeva pakkumist näeb ainult siis, kui see kuupäev on parasjagu kätte jõudnud.

Tüüpiliselt peab tegema ettenähtud summa ulatuses sissemakse ning saad selle eest priikeerutusi erinevatel mängudel. Meile teadaolevalt tuleb tasuta spinnidega võidud enne väljamakset vähemalt üheksal korral läbi mängida.


Mine kampaania lehele: https://www.ninjacasino.com/ee/kasiino-boonus/

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.