Jõulusta ja tähista uusi boonuseid iga päev Betsafe lehel!

Kampaania on lõppenud

betsafe kasiino daily festive kalender 2023 kampaania

Kas te olete viimasel ajal BetSafe kasiinot külastanud? Nad just käivitasid suurepärase uue jõulukampaania kõigile oma mängijatele.

Põhimõtteliselt pakuvad nad uusi boonuseid iga päev enne jõule. Nende hulka kuuluvad tasuta keerutused, cashback ja palju muud. See on päris lahe viis puhkusemeeleolu saamiseks ja võib-olla isegi lisaraha teenimiseks.

betsafe kasiino daily festive kalender 2023 boonused

Aga see ei ole veel kõik! Betsafe päkapikud sosistasid meile, et boonuste hulka kuuluvad ka päevad, kus saate osaleda suurtes auhinnafondidest – neid võib olla erinevaid nagu 5000€ või 3000€ ja panustades saate kätte loosipileteid, mille puhul saate võita pärast pärisraha!

Iga boonuse läbimängimisnõue on erinev, aga näiteks tasuta keerutusi on võimalik saada erinevates slotikates oleneb kuupäevas, siiski üks reegel kehtib igale panustades 20€ saad valitud slotikas 10 tasuta keerutust.

betsafe kasiino daily festive kalender paeva pakkumine

Liitu Betsafe jõulukalendri pakkumistega juba täna, aeg tiksub ja detsember saab varsti mööda!


Rääkides teistest Betsafe pakkumistest, pakub Betsafe kuuma tervitusboonuse uutele mängijatele, kus tehes enda esimese 20€ sissemakse saad 20 tasuta spinni! Kui oled aga spordifänn, sealt saad 100% boonust ja lisaks 20 tasuta spinni.

Nähes selliseid boonuseid, võib öelda, et Betsafe kasiino on tõesti proovimist väärt!

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.