Iganädalased boonused Posido kasiinos

posido kasiino nadala boonused kampaania

Posido kasiino rõõmustab enda kliente iga nädal ja mitme erineva kampaaniaga, kas pole see tore? Nõudeid täites saad boonuseid ja cashbacki. Loe lähemalt ja osale igas neist!


Iganädalane taaslaadimisboonus

Kampaania, kus pead laadima vähemalt 20€ sisse ja juba taotlema enda boonust 50 keerutuse suuruses. See kehtib nädala esimesele sisselaadimisele, mis on tehtud vahemikus esmaspäev kell 00:00 kuni neljapäev 23:59.

Tasuta keerutusi saad kasutada 7 päeva jooksul ning enne, kui oled teinud kvalifitseeruva sissemaksega panuseid. Boonuskeerutustel on ka 40-kordne läbimängimisnõue.


Iganädalane Cashback

Sarnane kampaania eelmisele, aga see on saadaval ainult Posido VIP klientidele, kes on jõudnud kolmele kõrgeimale tasemele.

Sissemakse taotlus ja vahemik on sama, aga boonus ahvatlevam. Nimelt, kui täidad kõik ilusti ära ja taotled boonust saad 15% kuni 3000€ raha tagasi ! Kui oled saanud enda cashbacki pea meeles, et enne selle väljamaksmist pead, seda läbimängima vähemalt ühe korra.


Nädalavahetuse taaslaadimisboonus

Nädalavahetus ei jää boonusest ilma. Nimelt, kui teed sissemakse vähemalt 20€ suuruses vahemikus reede kell 00:00 kuni pühapäev 23:59 saad taotleda kuni 700€ taaslaadimisboonust ning lisaks 50 tasuta keerutust . Samas, ära unusta, et läbimängimisnõue on 35-kordne sissemakse ja saadud boonuse algsumma ning tasuta keerutustest saadud võitude läbimängimisnõue on 40-kordne.


Igapäevame Drops & Wins

Lisaks kõigile Posido annab ka igapäevase Drops and Wins boonuse kuni 9000€ suuruses . Tee sissemakse vähemalt 20€ suuruses, liitu mõne osaleva mängu kaudu, panusta vähemalt 0,50€ selles ning saad punkte, et nõuda oma boonust!


Tervitus boonus

Posido on eriti helde enda boonustega ja kui oled uus mängija ära unusta osaleda tervitusboonuses kus saad kätte 100% kuni 100€ , kui teed enda esimese sissemakse. Edu mängimisel!


Mine kampaania lehele: https://posido.com/ee/promotions/casino/

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.