Iga päev uus põnevus – kogu detsember GrandX kasiinos

Kampaania on lõppenud

grandx kasiino joulu kalender kampaania

Sisenege pühademaagiasse GrandX kasiino jõulukampaanias, kus nende lummava advendikalendri iga ukse taga ootab rõõm.

Iga päev toob välja uue boonuse, mis muudab pühadehooaja põnevaks üllatuste ja auhindadega seikluseks. GrandX jõulukalender tagab, et mängijad kogevad andmis- ja saamisrõõmu kogu detsembrikuu jooksul alates heldetest sissemaksemängudest kuni tasuta keerutusteni.

Kampaania kestab nagu alati advendikalendri lõpuni – viimane boonus on 24.detsembril, seetõttu on sul vel aega sellest maagilisest sündmusest osa võtta ja toredaid boonuseid saada.

grandx kasiino joulu kalender 2023 auhinnad

GrandX ei ole vaid jõulukampaania, sest kasiino tervitab uusi mängijaid suurejoonelise kampaaniaga, mis muudab nende esimese mängukogemuse erakordseks seikluseks. Liitumisel saavad uued liikmed nautida kuni 1000€ suurust boonust oma esialgsel sissemaksel, mis suurendab nende mängupotentsiaali algusest peale.

Täiendava põnevusena sisaldab kampaania muljetavaldavat 250 tasuta keerutust, mis pakub suurepärast võimalust laia mänguvalikuga tutvumiseks ja nautimiseks.

GrandX kasiino mitte ainult ei ava oma uksi, vaid jagab ka uusi liitujaid võrratute boonustega, pannes aluse põnevale teekonnale, mis on täis auhindu ja meelelahutust.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.