Firespin annab 100% boonust uutele mängijatele

firespin kasiino tervitus boonus kampaania

FireSpin Kasiino sisenes turule ja kohe algas tulistama võrratuid pakkumisi. Iga uus mängija saab kuni 100% boonust. Vaatame lähemalt, mida täpsemalt pead tegema, et enda boonus taotleda.

Firespin tegi asja väga lihtsaks ja peale konto registreerimist ja sisse logimist pead vaid boonuse lehele minema ja tegema enda esimese sissemakse, nüüd saad kohe mängima hakata!

Minimaalne nõutav sissemakse on 25€, maksimaalne sissemakse aga 100€. See tagab, et iga eelarvega mängijad saavad seda pakkumist ära kasutada.

firespin kasiino tervitusboonus

Vaatama mainitule, kehtib 25-kordne läbimängimise nõue, mis tuleb enne võitude väljavõtmist täita. See tähendab, et mängijad peavad panustama boonuse summale 25 korda, enne kui nad saavad raha välja võtta.

Oluline on meeles pidada, et see nõue peab olema täidetud 7 päeva jooksul pärast sissemakse tegemist. Seetõttu peaksid mängijad oma mängu vastavalt planeerima, et tagada selle tähtaja järgimine.

Üldiselt pakub Firespin online kasiino tervituspakkumine uutele mängijatele suurepärase võimaluse oma esialgset sissemakset suurendada ja potentsiaalselt suuri võitu.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.