Coolbet Jalka EURO 2024 magusad pakkumised

Kampaania on lõppenud

Aasta suursündmus EURO 2024 on juba ukse taga ja temaga koos on aknale kraapimas ka Coolbet oma Jalgpalli EM kampaaniatega, mille hulka kuulub ka uskumatuna tunduv x100 koefitsent! Anna skoorisajule hoogu juurde, sest iga löödud väravaga annab Coolbet sulle 20 tasuta keerutust. Ja kui sa vahepeal tahad emotsionaalsetest võistlustest puhata, võta osa ka täiesti tasuta pakutavatest “Viktoriinidest” kus auhinnaks €10 Live-panus. Või huvitab sind hoopiski “Ennustusvõistlus” mille auhinnafondiks on koguni €4500 ja üldvõitja lahkub €2000 rikkamana.

x100 Võimendatud Erikoef

Mõned asjad võiks alati paremini minna ning Coolbet juba teab seda, pakkudes oma mängijatele võimalust olukorda x100 vapustavamaks muuta! Pane pidustustele vunki juurde ja tee valitud 1×2 matši tulemusele oma otsus, sest võit tuleb sada korda magusam!

Kampaania kestab:
– 10.06. kell 12:00 – 15.06. kell 19:00

Kes võib osa võtta?
– Pakkumine kehtib ainult uutele mängijatele. Kampaaniaks osalemiseks ei tohi sul olla eelnevalt registreeritud Betsafe kontot

– Boonuse väljastus: järgmisel päeval kell 17:00
– Läbimängimiskohustus: 1x (min. koef @2.00)

coolbet euro 2024 koefid

2. Väravad = Tasuta spinnid

Iga värav paneb nüüdsest veelgi rohkem pöördesse, sest Coolbet annab iga skooritabeli lisaga juurde veel 20 tasuta keerutust. Iga kord kui su valitud meeskond lööb värava, saad pealekauba 20 tasuta spinni mängus “Football Finals X UP” ja seda kõike läbimängimiskohustuseta!

– kuni EURO 2024 lõpuni

– Pakkumine kehtib kõikidele Coolbet mängijatele

– Tee matšieelne 1×2 panus EURO 2024 Coolbet Päeva Mängul
– Kui su meeskond lööb värava, saad igalt skoori lisalt 20 tasuta keerutust (nt 3 väravat = 60 tasuta keerutust)

– Tasuta keerutuste väljastamine: Matši järgsel päeval
– Tasuta keerutuste väärtus ja kogus (1 värava kohta): €0.10 x 20 spinni (kokku €2.00)
– Läbimängimiskohustus: 0x
– Tasuta keerutuste kehtivus: 7 päeva

Mäng: Mängutootja: Mängu RTP%:
Football Finals X UP Microgaming 96.22%

3. Coolbet Tasuta Ennustusvõistlus

Coolbet pakub oma klientidele võimalust võistelda teiste mängijatega oma sporditeadmistes. Kuna ennustusmäng kestab terve EURO 2024 vältel ja nõuab mängijatelt pidevat tähelepanu, muutis Coolbet osalemise täiesti tasuta avatuks. Kokku on võistluses 8 raundi, kus pead valitud mängudel ennustama täpseid skoore. Vastavalt sinu valikule ja matši tulemusele jagatakse punkte, mille järgi koostatakse ka edetabel. Igal raundil on oma auhinnafond väärtuses €500 ning kogu turniiri üldvõitja saab oma kontole €2.000

– Tee oma ennustus täpse skooriga igas raundis välja toodud mängudele

– Teeni oma ennustuste pealt punkte ja võida osa €500 auhinnafondist iga nädal

– Kokku on 8 raundi ning võistluse lõpus enim punkte kokku kogunud mängija saab eriauhinna €2000

– Üldturniiri edetabeli võitja auhind: €2.000
– Läbimängimiskohustus: 3x (min. Koef @1.5)
– Boonuse kehtivus: 30 päeva

4. Coolbet Tasuta Jalgpalli Viktoriin

Et suurest melust ja pidustustest saaksid osa võtta ka mängijad, kes igapäevaselt jalgpalli ei jälgi, pakub Coolbet omalt poolt EURO 2024 Viktoriini. Peale selle, et mäng on ülimalt lihtne, on osalus pealekauba tasuta. Vasta viiele (5) valikvastustega küsimusele, kui tabad matši poolajaks ⅘ vastustest – saad tasuta €10 Live-panuse endale!

– 10.06.2024 kuni viktoriinis valitud mängu alguseni

– Pakkumine kehtib kõikidele Coolbet mängijatele, kes on viimase 30 päeva jooksul sooritanud sissemakse

– Tee oma valik etteantud küsimustele
– Kui poolajaks vastad õigesti viiest küsimusest neljale (⅘) – saad valitud mängu teiseks poolajaks tasuta €10 Live panuse