Boost Kasiino pidulik pakkumine: igapäevased jõuluüllatused!

Kampaania on lõppenud

boost kasiino joulukalender kampaania

Müstilised auhinnasajud, tasuta keerutused ja palju muud iga päev midagi põnevat Boost Kasiino uues jõulukampaanias.

Olenemata sellest, kas olete staažikas mängija või juhuslik entusiast, vabastage pühade põnevus Boost Kasiino advendilaadse kampaaniaga, kus jõulude vaim kantakse igasse keerutusse ja igasse võitu.

Detsember on juba käes ja ära venita pikka aega, et saada osa kingitustest, mida Boost Kasiino pakub. Pea meeles, et läbimängimistingimused erinevad olenedes boonusest, mida antud päeval saad.

boost kasiino joulukalender boonused


Uutele mängijatele on Boost kasiinol ka midagi pakkuda, sest enda esimese vähemalt 20€ suuruse sissemakse tegemisel saad 100% kuni 250€ suuruse boonuse ja lisaks veel 50 tasuta keerutust mängus Rich Wilde and the Tome of Madness.

Tervitusboonusele ja ka sissemaksele kehtib 30-kordne läbimängimisnõue.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Boost Casino on põnevuse ja auhindade puhul tipus. Aasta jooksul korraldatud arvukate kampaaniatega on jõulukalender tähelepanu keskpunktis, pakkudes igapäevaseid boonuseid, mis tõstavad mängukogemust. Ärge jätke kasutamata võimalust rõõmu ja võite lahti pakkida – külastage Boost kasiinot ja laske pidustustel alata!

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.