Betsafe sünna puhul tasuta spinnid ja paremad koefid

Kampaania on lõppenud

betsafe kasiino 16 sunnipaeva kampaania

Betsafe kasiinol , endise nimega Triobet, on saanud Eestis täis 16 tegutsemisaastat. Selle sündmuse puhul pakutakse mängijatele jaanuarikuu jooksul iga päev spinne, võimendatud koefitsiente ja lisapreemia suurimale panustajale.

Osalemiseks liitu pakkumisega Betsafe boonuste lehel ja tee päeva jooksul mänguautomaatidel vähemalt 100 euro eest panuseid. Auhinnaks saab 50 priikeerutust TrollPot 5000 mängu . Sama saad teha iga päev kuni jaanuari lõpuni.

trollpot 5000 slot screen

Sellega aga kampaania auhinnad otsa ei saa. Jaanuaris leiad samal kampaania lehel iga päev uued võimendatud koefitsiendid valitud spordivõistluste peale ennustuste tegemiseks.

Mängijad, kes teevad jaanuaris päeva jooksul enim panuseid saavad lisaks eriauhindu. Päeva parim saab 100€ väärtuses Partner kinkekaardi ning 30 tasuta spinni Book of Dead mängu. Kohtadele 2.-5 platseerujaid võivad rõõmustada 30 priikeerutuse üle samuti Book of Dead mängul.

Kõige tipuks on valmis pandud ka auhinnad jaanuarikuu jooksul enim panuseid teinud mängijatele. Preemiateks on 1000 € eest kütust esikoha saavutanule. 750€ tankla kinkekaart teisele kohale ja 500 € kinkekaart kolmandale.


Mine kampaania lehele: https://promotions.betsafe.ee/betsafe-sweet-16/et/

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.