Arva ära õigesti ja saad 50€ Coolbet kingituse jõuludeks

Kampaania on lõppenud

coolbet joulukampaania

Coolbet tegi midagi muud, kui kõik teised kasiinod see aasta. Nimelt, pole neil jõulukalendrit huvitavate boonustega, ainult pime õnn ja 50€ auhinda.

Pakkumine on vaid uutele klientidele, kes registreerisid kampaaniaperioodil. Nemad saavad teha enne 17. detsembrid panuse kas Tallinnas sajab jõuludel lund või mitte ja kõik kes arvavad ära saavad enda kontole 50€ kätte. Võidud peab läbi mängima korra koefitsendiga 1.5.

Coolbeti kasiino on mänguhuviliste varjupaik, pakkudes dünaamilist platvormi, mis on täis põnevaid tutvustusi. Alates heldetest tervitusboonustest kuni põnevate turniirideni tõstab Coolbet järjekindlalt panuseid. Laia mängude raamatukogu ja uuenduslike pakkumistega.


Iga uus mängija saab kätte 25 tasuta spinni mängus Fishin’Pots of Gold’ile. Ja see panustamisnõueteta – niisama, kohe sinu kontole, päris tore!

Peale pühadehooaega jätkab kasiino mängukogemuse tõstmist mitmekesiste kampaaniate valikuga, mis ühendab sujuvalt kasiino- ja spordipõnevuse. Alates tulusatest boonustest kuni konkurentsivõimeliste turniirideni – Coolbet pakub enneolematuid põnevusi, tagades, et iga mängija leiab oma võidurütmi.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.