Jäähoki peale panustamine

Jäähoki on väga populaarne spordiala jahedama kliimaga riikides nagu Soome, Rootsi, Kanada, Ameerika Ühendriigid, Tšehhi ja Venemaa. Need riigid jagavad omavahel ka medaleid kõigil suurematel tiitlivõistlustel. Viimasel ajal on väga tugevaks tegijaks tõusnud ka meie lõunanaabrite lätlaste hokimeeskond ning see on andnud tugeva tõuke ka Läti päritolu spordiportaalide aktiveerumisele. Eesti hokimeeskonnal ei ole rahvusvahelisel tasemel häid tulemusi ette näidata, kuid mõned mängijad on siiski välisklubidesse jõudnud.

Kuna tegemist on suhteliselt kiire mängutempoga spordialaga, siis toimub jääl alati midagi huvitavat ning pealtvaataja jaoks on tegu vaatemängulise alaga. Väravaid lüüakse hokis samuti märgatavalt rohkem ning tihti tuleb ette ka tõsisemat rüselust ning vägivalda mängijate vahel. Palju on arutatud maailma populaarseimas hokiliigas NHL aset leidva vägivalla ja mängijate omavahelise rüseluse teemal. Kohtunikele on antud täpsed juhised, kuidas nendes olukordades käituda, kuid osalt pealtvaatajate lõbustamiseks ja osalt lihtsalt mängu iseloomule viidates ei suhtuta taolistesse intsidentidesse suurema tõsidusega.

- Panusta hoki peale

Nagu juba nimetatud, on maailma populaarseim ja tugevaim hokiliiga Ameerika Ühendriikide ja Kanada meeskondi ühendav NHL. Läti päritolu internetikasiino ja spordiennustuse portaal Optibet pakub NHL’i ja ka teiste hokivõistluste, näiteks MM või olümpiamängud peale panustamiseks väga tasuvaid ja huvitavaid kampaaniaid. Ka Betsafe’i ja Coolbetis on jäähoki populaarne.

ninja spordiennustuse veebileht
UUS SPORDIENNUSTUS NINJA KASIINOLT
Uuendatud tervitus boonus kuni 200%

Ninja Spordiennustus

www.ninjasports.ee

vivatbet website screen
Tervitusboonus kuni 1500 eur

Vivatbet

www.vivatbet.ee

olybet spordiennustus veebileht
Spordiennustus ja Kasiino

Olybet Spordiennustus

www.olybet.ee

Näita rohkem

 1. Paf Spordiennustus Logo
  Paf Spordiennustus
  Tasuta üllatusennustus 20x5€ iga päev!
  MÄNGI NÜÜD
 2. BetSafe Spordiennustus Logo
  BetSafe Spordiennustus
  UUENDATUD TERVITUS SUPERPAKKUMINE Uue mängija boonus 100% kuni 200€
  MÄNGI NÜÜD
 3. Coolbet Spordiennustus Logo
  Coolbet Spordiennustus
  Tervitus boonus 100% kuni €150 ja tasuta panused!
  MÄNGI NÜÜD