Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 95.29%
Loodud: 07/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.15 – €15
  • Võimalik võit: kuni 107,500 mündid

Vaata Zombie Hoard videot

Zombie Hoard ülevaade

zombie hoard slot microgaming

“Zombie Hoard” on 5 rulliku ja 9 võiduliiniga mänguautomaat tunnustatud Microgaming mänguloojalt. Sellel on koomiksi stiilis kujundus ja ringi möllavad ka koletud zombied. Tasuta spinnide voorus saad võita kuni 34 tasuta mängukorda kasiino kulul ja tooni annab tulus Super Stacked Wilds boonusfunktsioon. Mängul saad panuseid teha alates 9 sendist kuni 45€ni spinni kohta arvutil, nutitelefonis või tahvelarvutis.

zombie hoard slot screen


– SÜMBOLID

Ikoonidest näed mänguväljal nelja erinevat zombiet, madalama väärtusega pildiga kaarte ja kümmet. Zombie Hoard logo on wild-asendussümbol ja see asendab kõiki teisi ikoone peale scatteri. Mängu tavarežiimil kolmandal ja neljandal rullikul pidama jääv wild laieneb sama rulliku kõigile väljadele.

Tasuta spinnide voor – Zombie Hoard tasuta spinnide voor võib käivituda kahte moodi. Esiteks, hoia silm peal madalama väärtusega sümbolitel, mis võivad ilmuda koos spetsiaalse erimärgiga. Need märgid kogunevad tasuta spinnide varakambrisse ja kui saad kokku 30, algabki boonusring.

zombie hoard slot mobile

Teine võimalus tasuta spinnide vooru pääseda on, kui mänguväljal jääb korraga pidama 3, 4 või 5 scatterit. Tasuta spinnide arv oleneb sellest, kui palju eelkirjeldatuid spetsiaalseid märke oled selleks ajaks jõudnud varakambrisse koguda. Tasuta spinnide voorus korrutatakse kõik võidud kahega ja abiks on ka wildid, mis laienevad sama rulliku kõigile väljadele.


– KOKKUVÕTE

“Zombie Hoard” on lihtne mäng, millel tuju tõstavad kahekordne võidukordaja ja erilised wildid tasuta spinnide voorus. Maksimaalselt saad tasku pista tehtud panuse väärtusest 2388 korda suurema võidu.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

magic of pandora slot

Magic of Pandora

magic of sahara slot

Magic of Sahara

break away deluxe slot

Break Away Deluxe

NEW lara croft temples and tombs slot

Lara Croft Temples and Tombs

Näita rohkem

Kus saad mängida Microgaming slotikaid