WMS (Williams) Logo
Pakkuja: WMS (Williams)
RTP: 96.77%
Loodud: 20/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.50 – €250
  • Võimalik võit: kuni 150,000 mündid
Kus saad mängida WMS (Williams) slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • UUENDATUD TERVITUSBOONUS
  • 100% kuni €500 ja €10 livekasiinos!

Zeus 2 ülevaade

zeus2 slot

“Zeus II” on WMS-nimelise mängulooja slotikas 5 rulliku ja 50 võiduliiniga. Panuseid saad teha juba alates 40 sendist spinni kohta ja Hot Hot Super Respins funktsiooniga näiteks saad kaks respinni nii, et Zeus ja wildid jäävad oma kohtadele kuni respinnide lõpuni. Sama võib juhtuda ka boonusmängus, kus võid teenida kuni 20 tasuta spinni ja lisandub veel rohkem Zeuse ja wilde.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Nagu mängu nime järgi võid aimata, on tegu ühe kõige populaarsema slotimängu “Zeus” järjega ning ka “Zeus II” slotil toimub kogu rahajagamine Antiik-Kreeka taevavõlvide all, kus kehtivad ainult jumalate reeglid. Mängul graafiline lahendus ja animatsioonid on originaalile väga sarnased. Sümboliteks on papüüruserull, kuld-, hõbe-, ja pronksmündid, vaasid, kiivrid, ja Pegasus(valge tiibadega hobune).

zeus2 slot screen

Kõige väärtuslikum sümbol on muidugi aga peajumal Zeus. Viis Zeusi võiduliinis toob sulle tehtud panuse väärtuse tagasi 3,75 kordselt. Wild-asendussümboliks on templi ikoon ja see asendab kõiki teisi sümboleid peale scatteri.


– BOONUSED

Hot Hot Super Respins – kui Zeus jääb pidama 1. rullikul, võid rõõmustada Hot Hot Super Respins boonusvooru pääsemise üle. Nagu juba öeldud, saad kaks respinni ja nii esimese rullik Zeus kui kõik teised Zeusid ja wildid jäävad respinnide ajaks oma positsioonidele. Põhimõtteliselt on see kõige parem võimalus ka kogu mänguväli Zeusi ikoonidega täita.

zeus2 slot review

Tasuta spinnide voor – 3 välgunoolega scatteri boonussümbolit 1., 2. ja 3. rullikul panevad tööle tulusa tasuta spinnide vooru 10 priikeerutusega. Zeus ja wild sümbolid selles voorus on väga sagedased ja see tähendab, et ka Hot Hot Super Respins boonus võib igal hetkel käima minna. Tasuta spinnide vooru taaskäivitamiseks pead mänguvälja esimesel kolmel rullikul saama kolm scatterit.


– KOKKUVÕTE

Kui “Zeus” originaal on mängijate poolt läbi aegade üks paremini vastu võetud slotikas, siis “Zeus II” mängule sellist menu ennustada on keeruline. Miks? Sest tehtud panuse väärtuse saad tagasi võita ainult kuni 150 kordselt.

Meeldiks mängida WMS (Williams) slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

WMS (Williams) 96.05% 22. Jan 2020
montezuma megaways slot

Montezuma Megaways

WMS (Williams) 95.42% 20. Apr 2019
monopoly grand hotel slot

Monopoly Grand Hotel

WMS (Williams) 95.95% 9. Oct 2018
monopoly big money reel slot

Monopoly Big Money Reel

Näita rohkem