Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.30%
Loodud: 09/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €125
  • Võimalik võit: kuni 430,000 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Yokozuna Clash ülevaade

yokozuna clash slot yggdrasil

Kui mäletad veel Baroto hiilgeaegu, siis ei ole sulle võõras sumomaadlus ja ülim siht tõusta yokozuna staatusessse. “Yokozuna Clash” räägib lõbusas võtmes loo Jaapani kõige populaarsemast spordialast võimalusega saada sama rikkaks kui parimad maadlejad oma hiilgeaegadel. Sloti loojaks on Yggdrasil Gaming ja see pakub mänguvälja viie rulliku ja 243 võiduliiniga. Panuseid saad teha alates 25 sendist 125 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Välimuselt suurepärane “Yokozuna Clash” pakub elamust Tokyo suurareenil, kus pead oma paremust tõestama sajandi maadlusmatšis. Võidu saavutamisel aitavad sind ärtu-, poti-, risti- ja ruutu kaardisümbolid koos temaatiliste fööniksi, tiigri, sisalike ja draakonitega. Fööniks on seejuures kõige väärtuslikum makstes tehtud panuse väärtuse tagasi kaheteist kordselt, kui saad neid võiduliinis vähemalt viis.

yokozuna clash slot screen

Võite saad vasakult paremale järjestikkuste samade sümbolite eest ning Wild asendab sealjuures kõiki teisi sümboleid võiduliinides peale tasuta spinni scatterite.


– BOONUSED

“Yokozuna Clash” pakub hulka juhuslikult käivituvaid boonuseid nagu Riku (sinine sumokas), mille abil saad kuni kaks wildi keskmistel rullikutel ja Haru (roheline sumokas), mille abil saad võidukombole kuni kolmekordse võidukordaja.

Kui tasuta spinnide sümbol jääb pidama esimesel ja viiendal rullikul, saad kätt proovida erilises boonusvoorus mitme lisafunktsiooniga. Nüüd saad võite nii vasakult paremale kui vastassuunas moodustunud kombinatsioonide eest. Sealjuures täitub eriline “võimu”-mõõdik, mis viib sind lõpuks silm-silma vastu hirmuäratava Yokozuma endaga.


– KOKKUVÕTE

“Yokozuna Clash” on keskmise volatiilsusega mäng, millel tehtud panuse võid tagasi võita kuni 3440-kordselt. Sloti ülesehitus on tavapärasest pisut erinev, kuid mängima asudes saad kiiresti asjale pihta. Kaks sumokat võivad mänguväljale mistahes ajal juurde lisada väärtuslikke wilde ja kuni kolmekordse võidukordaja. Tasuta spinnide voorus on preemiad veelgi suuremad.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 27. May 2021
gator gold gigablox slot

Gator Gold Gigablox

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 16. Apr 2021
atlantean gigarise slot

Atlantean Gigarise

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 25. Mar 2021
easter island 2 slot

Easter Island 2

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 25. Feb 2021
reel desire slot

Reel Desire

Näita rohkem