BetSoft Gaming Logo
Pakkuja: BetSoft Gaming
RTP: 96.64%
Loodud: 12/12/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 92,750 mündid
Kus saad mängida BetSoft Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Vaata Yak Yeti and Roll videot

Yak Yeti and Roll ülevaade

yak yeti and roll slot

“Yak Yeti and Roll” on Betsoft mängulooja armas mäng, mis tekitab kohe puhkusemeeleolu. Atmosfääri aitavad luua talvine maastik ja nunnud tegelased. Lisaks erilistele boonustele on ka mängu sisu natuke omamoodi- näed enda ees jetit, kes tallab erisugust talvesõidukit ja veab endaga kaasa väikest vanameest. “Yak Yeti and Roll” mängul saad panuseid teha alates 20 sendist 20 euroni.


– TEEMA JA KUJUNDUS

“Yak Yeti and Roll” jutustab loo eskimost, kelle nimi on Yak. Tema hea sõber on jeti ja neile mõlemale meeldib tiirutada ringi Yaki leiutatud lumesõidukiga. Tegemist on lõbusa mänguga, millel lisaks kahele peategelasele on põhjapõtrade, kelgukoerte, iglude, lumesõiduki ja kinnaste sümbolid.

yak yeti and roll slot screen


– BOONUSED

Mängul on standardne 5 rullikut ja 20 võiduliini, kuid võita saad iga spinniga koguni 92 750€. Mängu teevad huvitavamaks võidukordajad, tasuta spinnid, aarderajad ja võimalus boonusvooru ennast raha eest sisse osta. Tasuta spinnide voorus rakendub võitudele võidukordaja.

Esimene boonusfunktsioon, mida paned kohe tähele, käivitub siis, kui moodustad mistahes võiduliini- vallandub sümbolitejuga ja võiduliini moodustanud sümbolid asendatakse uute vastu.

yak yeti and roll slot review

Iga uue võidu järel liigub jeti lumesõiduk ühe positsiooni võrra edasi. Sõidurada näed rullikute all koos lumepallide, võidukordajate ja teiste auhindadega. Nii võid saada 8 või rohkem tasuta spinni, võidukordajaid mitme sümbolitejoa käivitamise eest ja tehtud panusest kuni 200 korda suuremaid võite.

Mängu Wild asendussümboliks on jeti ning see asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatteri. Eskimo on scatteriks ja selle eest võid saada tehtud panuse tagasi 12.5 kordselt.

Meeldiks mängida BetSoft Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BetSoft Gaming 95.84% 21. Feb 2020
spring tails slot

Spring Tails

BetSoft Gaming 96.92% 13. Feb 2020
total overdrive slot

Total Overdrive

BetSoft Gaming 95.03% 23. Jan 2020
super sweets slot

Super Sweets

BetSoft Gaming 95.53% 21. Jul 2018
dragon kings slot

Dragon Kings

Näita rohkem