Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 91.51%
Loodud: 21/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 400,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Xmas Magic videot

Mängi Xmas Magic demo versiooni tasuta

Xmas Magic ülevaade

xmas magic slot playngo

Xmas Magic on volatiilne mäng Play ‘N Go nimeliselt slotimängude loojalt, mis pakub põnevust viiel rullikul 50 võiduliiniga. Panuseid saad teha nii iOS, Android kui ka Windows platvormidel samal ajal, kui panuse suuruse saad valida alates 50 sendist 100 euroni spinni kohta. Nagu nimigi ütleb, saad kogeda jõulude teemalist äktšionit võimalusega noppida ekstra wilde ja omavahel külgnevaid sümboleid.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Pühad toovad valgust aasta pimedaimal ajal ja soojust südametesse. Koge idüllilist atmosfääri tellistest laotud romantilise maja ja lumega kaetud mäetippude taustal nii, et rullikutel kohtud lisaks standardsetele A, K, Q, J, 10 ja 9 ikoonidele ka kuuma šokolaadi, puuvõõriku, jõulukaunistuste ja muu temaatilisega.

xmas magic slot screen

Puuvõõrik on neist kõige väärtuslikum, sest maksab tehtud panuse tagasi 0,2-, 0,8-, nelja- ja kahekümnekordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt kaks, kolm, neli või viis.

Kuldne kingikott on wild ja see asendab teisi võiduliinis puuduolevaid tavasümboleid.


– BOONUSED

“Xmas Magic” mängu scatter sümboliks on jõulumees ise, kes aitab sind tasuta spinnidega boonusvooru. Püüa neid saada vähemalt kolm ja mängid kümme korda kasiino kulul. Kõik boonusvoorus saadud võidud korrutatakse neljaga samal ajal, kui iga mänguvooru ajal lisanduvad kaks wildi teevad võiduliinide moodustamise imelihtsaks.


– KOKKUVÕTE

Xmas Magic on just selline mäng, mis aitab sind kiirel jõuluajal viia õigesse meeleollu. Pea meeles, et pühad on aeg enda ja pere jaoks ning ole samal ajal valmis kogema midagi tõeliselt lõbusat!

Play ‘N Go mängu kohta ei ole Xmas Magic ehk kõige teravama graafikaga, kuid kui tasuta spinnide voorus on võimalikud tehtud panuse väärtusest koguni tuhat korda suuremad võidud, siis tegelikult polegi see ju nii oluline!?

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem