Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.03%
Loodud: 20/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 40,000 mündid

Wonder Woods ülevaade

wonder woods slot microgaming

Hiiglaslik Microgaming nimeline mängulooja kasutab tihti teisi väiksemaid mänguloojaid, et luua uusi ja paremaid slotte. Just For The Win on Microgamingu üks tootlikumaid mängustuudiod, mis on disaininud ka Wonder Woods nimelise põneva slotika. Wonder Woods pakub Microgamingu kohta tõeliselt kaasaegset välimust ja graafikat, samal ajal kui ka boonused ei vea alt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Wonder Woods slotikas pakub 5×3 positsioonidega mänguvälja, millel võite saad 20 erineval võiduliinil. Kujunduse puhul on kasutatud mitte just eriti originaalset nõiutud metsa temaatikat ja sümboliteks on puuvilja pildid koos kaardimängust tuttavate ikoonidega.

wonder woods slot screen

Mängul võid panuse suuruseks valida 10 sendist 100 euroni spinni kohta ja tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni neljasaja kordselt. Eesmärgi saavutamisel on sulle abiks wildid, scatterid ja müstilised sümbolid. Võid jõuda ka tasuta spinnidega boonusvooru, millel müstilised sümbolid jäävad oma positsioonidele kuni boonusvooru lõpuni, samal ajal kui mõni rullik võib ka täies ulatuses wildidega kattuda.


– BOONUSED

Võiduliinide moodustamine on lihtsam wild asendussümbolitega, mis on samal ajal võimelised looma ka iseseisvad võiduliine. Wildiga võitude puhul saad tehtud panuse väärtuse tagasi kuni kahekümne kordselt. Wonder Woods mängul on ka Müstilised sümbolid, mille puhul on tegemist samade ikoonidega, mis paljastuvad erinevatel positsioonidel samaaegselt.

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme scatter boonussümbolit, et saada kuni 12 spinni kasiino kulul.


– KOKKUVÕTE

Wonder Woods on tõeliselt imeline mäng, mis pakub võimalust kasu lõigata rohketest kasulikest boonusfunktsioonidest, samal ajal kui tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita ka kuni neljasaja kordselt. Ainukese puudusena võib välja tuua pisut igava sümbolite valiku, mis kujutab endast klassikalisi kasiinomängudes levinud ikoone. Üldiselt on tegemist madala volatiilsusega mänguga, mis maksab tihti väikeseid võite ja sobib ideaalselt algaja slotisõbra jaoks.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

NEW fortress charge slot

Reel Quest Fortress Charge

NEW age of conquest slot

Age of Conquest

Näita rohkem

Kus saad mängida Microgaming slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

slots.io website
UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Slots.io Kasiino

www.slots.io

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee