Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.03%
Loodud: 20/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 40,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Wonder Woods ülevaade

wonder woods slot microgaming

Hiiglaslik Microgaming nimeline mängulooja kasutab tihti teisi väiksemaid mänguloojaid, et luua uusi ja paremaid slotte. Just For The Win on Microgamingu üks tootlikumaid mängustuudiod, mis on disaininud ka Wonder Woods nimelise põneva slotika. Wonder Woods pakub Microgamingu kohta tõeliselt kaasaegset välimust ja graafikat, samal ajal kui ka boonused ei vea alt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Wonder Woods slotikas pakub 5×3 positsioonidega mänguvälja, millel võite saad 20 erineval võiduliinil. Kujunduse puhul on kasutatud mitte just eriti originaalset nõiutud metsa temaatikat ja sümboliteks on puuvilja pildid koos kaardimängust tuttavate ikoonidega.

wonder woods slot screen

Mängul võid panuse suuruseks valida 10 sendist 100 euroni spinni kohta ja tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni neljasaja kordselt. Eesmärgi saavutamisel on sulle abiks wildid, scatterid ja müstilised sümbolid. Võid jõuda ka tasuta spinnidega boonusvooru, millel müstilised sümbolid jäävad oma positsioonidele kuni boonusvooru lõpuni, samal ajal kui mõni rullik võib ka täies ulatuses wildidega kattuda.


– BOONUSED

Võiduliinide moodustamine on lihtsam wild asendussümbolitega, mis on samal ajal võimelised looma ka iseseisvad võiduliine. Wildiga võitude puhul saad tehtud panuse väärtuse tagasi kuni kahekümne kordselt. Wonder Woods mängul on ka Müstilised sümbolid, mille puhul on tegemist samade ikoonidega, mis paljastuvad erinevatel positsioonidel samaaegselt.

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme scatter boonussümbolit, et saada kuni 12 spinni kasiino kulul.


– KOKKUVÕTE

Wonder Woods on tõeliselt imeline mäng, mis pakub võimalust kasu lõigata rohketest kasulikest boonusfunktsioonidest, samal ajal kui tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita ka kuni neljasaja kordselt. Ainukese puudusena võib välja tuua pisut igava sümbolite valiku, mis kujutab endast klassikalisi kasiinomängudes levinud ikoone. Üldiselt on tegemist madala volatiilsusega mänguga, mis maksab tihti väikeseid võite ja sobib ideaalselt algaja slotisõbra jaoks.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem