Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 95.34%
Loodud: 11/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.15 – €300
  • Võimalik võit: kuni 300,000 mündid
Kus saad mängida Playtech slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • UUENDATUD!
  • Uus tervitusboonused kuni €1100

Wonder Woman ülevaade

wonder woman slot playtech

Playtech mängulooja ja DC Comicsi koostöös on valminud uus Wonder Woman- teemaline slotikas. Kui oled sirvinud sellenimelist koomiksit või näinud filmi, tead millest jutt käib. Ka mängul on koomiksi stiilis graafika ja jackpotid, mille püüdmisel aitavad sind erinevad boonused.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Wonder Woman on kahtlemata DC Comics seeriatest kõige populaarsem eriti just tänu selle vaprale peategelasele, kelle lugu kõlab täiesti uskumatuna. Koomiksist on tehtud nii teleseriaal kui ka film, kuid see mäng keskendub põhiliselt koomiksist võetud ideede edasi andmisele. Sümbolite hulgas on temaatilised Wonder Woman ja Barbara(The Cheetah) pluss logodega sümbolid ja pildiga kaardid mängupakist.

wonder woman slot screen

Wonder Woman ikoon on sinu võti suurtele võitudele, sest see saab moodustada ise võidukombinatsioone makstes tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 1000 korda või hea õnne korral aidata tabada ka ühte neljast jackpotist.

Wild sümboliks on W-logo ning see asendab kõiki tavasümboleid võiduliinides. Ainult Wildidega moodustatud võiduliin toob sisse kuni 250-kordse tehtud panuse väärtuse.

Scatter on sümbol, mille ühel küljel on “Wonder Woman” ja tema vaenlane teisel. Scatter võib pidama jääda rullikutel 1. ja 5. ja käivitada nii tasuta spinnide vooru. Tasuta spinne on kolme erinevat- Wonder Woman, Fire Wild ja The Cheetah.


– PANUSTAMINE JA BOONUSED

Panuseid saad teha alates 0,15€-st 300€ni spinni kohta ja boonuste hulka kuuluvad paiglalejäävad sümbolid, respin funktsioon, tasuta spinnid ning wild ja scatter boonussümbolid.

Neist kõige tulusam tundub olevad respinnide boonusvoor, kus saad tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 1000 kordselt. Lisaks sellele hoiavad pinget üleval neli DC Comics progressiivset jackpotti.


– KOKKUVÕTE

Kui sulle meeldivad koomiksid, siis pakub “Wonder Woman” päris head väljakutset. Boonuste hulk ja mitmekesisus on rahuldavad, kuid võidusummad ei ole ehk nii suured, kui tahaks.

Meeldiks mängida Playtech slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Playtech 96.36% 31. Jan 2020
egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

Playtech 95.05% 7. Jan 2020
oceanus rising slot

Oceanus Rising

Playtech 96.26% 29. Nov 2019
kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Playtech 96.26% 24. Oct 2019
kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem