BetSoft Gaming Logo
Pakkuja: BetSoft Gaming
RTP: 96.00%
Loodud: 30/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €5
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid
Kus saad mängida BetSoft Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Wolf Moon Rising videot

Wolf Moon Rising ülevaade

2019. aasta suvel tuli välja hulk vingeid slotte ja ehk pisut teenimatult jäi nende varju Betsofti Wolf Moon Rising. Betsofti näol on tegemist pisut vähemtuntuma kasiinomängude tootjaga, kuid antud mäng väärib igal juhul tähelepanu ja lähemat tutvumist. Tegemist on volatiilse mänguga, millel tasuta spinnide voorus saad võite nii vasakult paremale kui ka vastassuunas.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Wolf Moon Rising” mänguväli pakub standardset 5×3 mänguvälja 25 võiduliiniga. Peategelaseks on, nagu nimest võib juba aimata, visa hunt. Valgeks võõbatud metsakutsu on sealjuures ka mängu kõige kasulikum sümbol.

wolf moon rising slot screen

Tegevus toimub öösel täiskuu ajal ja rullikutel näed veel halle hunte, puumasid, kotkaid ja piisoneid. Ka mitme teise sümboli juures võib märgata Ameerika põliselanike kultuurist pärit motiive. Boonussümbol on näiteks kahe linnusulega ja Wild asendussümbol on tehtud puidust. Ülejäänud ikoonid on erivärvilised kaardimängust tuttavad pildiga sümbolid.


– BOONUSED

Boonuste hulka kuuluvad tasuta spinnide voor, Wolf Moon Fortune kohesed võidud ja Elemental Wilds, mille abil võid kinni püüda tehtud panuse väärtusest koguni 20 196-korda suuremad võidud, mis teeb rahasse ümber arvutatult üle saja tuhande euro!

Sule pildiga scatter-sümbolid avavad tee tasuta spinnide vooru, kui saad neid korraga vähemalt kolm. Nüüd saad 12 priikeerutust juba kahekordse võidukordajaga ja nagu juba öeldud- võite makstakse nii vasakult paremale kui vastassuunas.

Wilds-sümbolid asendavad võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid ikoone peale scatterite, mille hulgast “Hundi Kuu” scatterid pakuvad koheseid rahavõite.


– KOKKUVÕTE

“Wolf Moon Rising” on volatiilne mäng, mis välimuse poolest ei paku samas midagi erilist. Panuseid saad teha alates 25 sendist 5 euroni spinni kohta ja tehtud panuse tagasi võita kuni 20 196-kordselt.

Meeldiks mängida BetSoft Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BetSoft Gaming 95.84% 21. Feb 2020
spring tails slot

Spring Tails

BetSoft Gaming 96.92% 13. Feb 2020
total overdrive slot

Total Overdrive

BetSoft Gaming 95.03% 23. Jan 2020
super sweets slot

Super Sweets

BetSoft Gaming 95.53% 21. Jul 2018
dragon kings slot

Dragon Kings

Näita rohkem