BluePrint Gaming Logo
Pakkuja: BluePrint Gaming
RTP: 96.21%
Loodud: 11/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7×7
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

Vaata Wolf Legend Megaways videot

Wolf Legend Megaways ülevaade

wolf legends megaways slot blueprint

“Wolf Legend MegaWays” on veel üks uudset MegaWays mängumootorit kasutavatest slotikatest Blueprint Gaming nimeliselt mänguloojalt. Mängul on 6 rullikut ja võiduliinide arv võib tõusta kuni 117 649ni. Panuseid saad teha alates 10 sendist 100€ni spinni kohta nii mobiilis, tahvlil kui arvutis. Põhja-Ameerika metsiku looduse rüpes ootavad sind müstiliste sümbolite respinnide seeriad, tasuta spinnide voor ja piiramatu võidukordaja.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Väljanägemiselt sarnaneb “Wolf Legend MegaWays” paljuski teisele Blueprinti mängule Buffalo Rising MegaWays. Teemaks nagu öeldud Põhja-Ameerika metsik loodus ja sümbolitest näed A, K, Q, J, 10 ja 9 kaardimängu sümboleid pluss temaatilisi kotkast, piisoneid, suuri kasse ja kuldseid hunte. Viimane on ka kõige väärtuslikum sümbol ja maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 1, 2, 10, 25 ja 50 kordselt, kui saad neid järjestikkustel rullikutel 2, 3, 4, 5 või 6.

wolf legends megaways slot screen

Wildiks on hunt ja see võib pidama jääda ainult positsioonidel rullikute 2, 3, 4 ja 5 kohal. Wild asendab kõiki teisi sümboleid peale scatterite ja võib ka moodustada ise võidukombinatsioone makstes sama palju kui kuldne hunt.


– BOONUSED

“Wolf Legend MegaWays” mängul teeb ilma kosena langevate sümbolite boonusfunktsioon – kõik võiduliini moodustanud sümbolid vallandavad ahelreaktsiooni nii, et võiduliinis osalenud sümbolid kaovad ja nende asemele kukuvad positsioonidele uued. Nii võid võita uuesti ja uuesti.

Ulguva hundi pildiga scatter kulub ka alati marjaks ära. See võib pidama jääda mistahes mänguväljal välja arvatud rullikute kohal. 3, 4 ja 5 scatterit käivitavad Golden Streak boonuse 1, 2 või 3 “eluga”. Scatterid jäävad seejärel omadele kohtadele ja rullikud lähevad uuesti käima – kui ilmub veel scattereid, jäävad ka need oma kohtadele. Respinnid jätkuvad “elude” lõppemiseni või kuni kogu mänguväli täitub scatteritega.

wolf legends megaways slot review

Mida rohkem scattereid Golden Streak boonusega saad, seda rohkemate tasuta spinnidega alustad tasuta spinnide vooru. Selles vooru kasvatab võidupotentsiaali piiramatu võidukordaja, mille puhul iga “kosk” kasvatab seda ühe võrra. Nüüd võivad scatterid paigutuda ka rullikute kohale, sest nii saad uusi tasuta spinne– 3 ja 4 scatteri eest saad vastavalt 5 või 10 tasuta spinni.


– KOKKUVÕTE

“Wolf Legend MegaWays” on üsna tüüpiline MegaWays-tehnoloogial põhinev mäng seda just kasvava võidukordaja tõttu tasuta spinnide voorus. Tegemist on kõrge volatiilsusega slotiga, millel tasuta spinnide voorus võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 50 000 kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt BluePrint Gaming

revolution patriots fortune slot

Revolution Patriot’s Fortune

dork the dragon slayer slot

Dork the Dragon Slayer

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

slots.io website
UUS KASIINO!
Registreerida ei ole vaja

Slots.io Kasiino

www.slots.io

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee