BluePrint Gaming Logo
Pakkuja: BluePrint Gaming
RTP: 96.21%
Loodud: 11/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7×7
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Vaata Wolf Legend Megaways videot

Wolf Legend Megaways ülevaade

wolf legend megaways slot blueprint

“Wolf Legend MegaWays” on veel üks uudset MegaWays mängumootorit kasutavatest slotikatest Blueprint Gaming nimeliselt mänguloojalt. Mängul on 6 rullikut ja võiduliinide arv võib tõusta kuni 117 649ni. Panuseid saad teha alates 10 sendist 100€ni spinni kohta nii mobiilis, tahvlil kui arvutis. Põhja-Ameerika metsiku looduse rüpes ootavad sind müstiliste sümbolite respinnide seeriad, tasuta spinnide voor ja piiramatu võidukordaja.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Väljanägemiselt sarnaneb “Wolf Legend MegaWays” paljuski teisele Blueprinti mängule Buffalo Rising MegaWays. Teemaks nagu öeldud Põhja-Ameerika metsik loodus ja sümbolitest näed A, K, Q, J, 10 ja 9 kaardimängu sümboleid pluss temaatilisi kotkast, piisoneid, suuri kasse ja kuldseid hunte. Viimane on ka kõige väärtuslikum sümbol ja maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 1, 2, 10, 25 ja 50 kordselt, kui saad neid järjestikkustel rullikutel 2, 3, 4, 5 või 6.

wolf legend megaways slot screen

Wildiks on hunt ja see võib pidama jääda ainult positsioonidel rullikute 2, 3, 4 ja 5 kohal. Wild asendab kõiki teisi sümboleid peale scatterite ja võib ka moodustada ise võidukombinatsioone makstes sama palju kui kuldne hunt.


– BOONUSED

“Wolf Legend MegaWays” mängul teeb ilma kosena langevate sümbolite boonusfunktsioon – kõik võiduliini moodustanud sümbolid vallandavad ahelreaktsiooni nii, et võiduliinis osalenud sümbolid kaovad ja nende asemele kukuvad positsioonidele uued. Nii võid võita uuesti ja uuesti.

Ulguva hundi pildiga scatter kulub ka alati marjaks ära. See võib pidama jääda mistahes mänguväljal välja arvatud rullikute kohal. 3, 4 ja 5 scatterit käivitavad Golden Streak boonuse 1, 2 või 3 “eluga”. Scatterid jäävad seejärel omadele kohtadele ja rullikud lähevad uuesti käima – kui ilmub veel scattereid, jäävad ka need oma kohtadele. Respinnid jätkuvad “elude” lõppemiseni või kuni kogu mänguväli täitub scatteritega.

Mida rohkem scattereid Golden Streak boonusega saad, seda rohkemate tasuta spinnidega alustad tasuta spinnide vooru. Selles vooru kasvatab võidupotentsiaali piiramatu võidukordaja, mille puhul iga “kosk” kasvatab seda ühe võrra. Nüüd võivad scatterid paigutuda ka rullikute kohale, sest nii saad uusi tasuta spinne– 3 ja 4 scatteri eest saad vastavalt 5 või 10 tasuta spinni.


– KOKKUVÕTE

“Wolf Legend MegaWays” on üsna tüüpiline MegaWays-tehnoloogial põhinev mäng seda just kasvava võidukordaja tõttu tasuta spinnide voorus. Tegemist on kõrge volatiilsusega slotiga, millel tasuta spinnide voorus võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 50 000 kordselt.

Meeldiks mängida BluePrint Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BluePrint Gaming 96.12% 30. Jan 2020
pirates frenzy slot

Pirates Frenzy

BluePrint Gaming 96.43% 1. Jan 2020
alien antix slot

Alien Antix

BluePrint Gaming 95.40% 19. Dec 2019
revolution patriots fortune slot

Revolution Patriot’s Fortune

Näita rohkem