Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.30%
Loodud: 18/09/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.1 – €100
  • Võimalik võit: kuni 15,000 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Vaata Wolf Hunters videot

Wolf Hunters ülevaade

wolf hunters slot

“Wolf Hunters” on Yggdrasil Gamingu 5 rulliku ja 20 võiduliiniga slotimäng, millel on õudusfilmi kujundus ja kus lippavad ringi verejanulised libahundid. Mitmekesine mäng pakub paigale jäävaid Wilde, re-spinne ja kolme tasuta spinnide funktsiooni. Scatteri tasuta spinnide funktsioonis võid võita tasuta spinne lisaks ning panna kaks jahimeest libahunti taga ajama- nii võid saada Wilde, mis laienevad nii üles, alla kui ka vasakule ja toovad sisse pirakaid võidusummasid.

“Wolf Hunters” töötab sujuvalt mistahes seadmes. Minimaalne panuse summa on 20 senti ja maksimaalne 100€ spinni kohta. Visuaalselt ja temaatiliselt on tegu suurepärase mänguga – õhtune kuupaiste õudustäratavate hoonetega, kohutav elukas on asumas oma saagi jahile. Jääb üle loota ainult hundipüüdjate tulemuslikule tegutsemisele.

Sümbolid

Mängu sümboliteks on sinised teemantid, rohelised ristid, lillal poti masti kujutised ja punased ärtud(kõik mastid on puust alusel). Tuleriidad, koletise lõksud ja mürgijoogid on sümbolid, mis aitavad libahunti, mis on samuti üks sümbolitest, hävitada. Wild sümbol asendab kõiki teisi sümboleid peale scatteri ning iga Wildiga saad re-spinni pluss Wildid jäävad oma kohale nii kaua kui mängja saavutab võidukombinatsiooni.

wolf hunters slot screen

Libahundi boonus

Kõige hinnalisem sümbol, nagu arvata võib, on libahunt. See võib esineda mistahes rullikutel ning kui see ilmub, püüab libahundi jahtija sellele pihta saada. Kui see õnnestub, muutub libahundi sümbol paigalejäävaks Wild sümboliks ning annab mängijale tasuta re-spinni.

Tasuta spinnid

Iga kord kui libahunt saab pihta, kaotab ta ühe elu. Kui kõik elud on otsas, käivitub “Tapja” tasuta spinnide boonus. Iga tabamuse eest saab vastav jahimees ühe “Vihapunkti”, iga 100 “Vihapunkti” järel käivitub “Viha” tasuta spinnide boonus. Free Spin feature. You can see the collects to the side of the reels.

“Wolf Huntersil” on 3 tasuta spinnidega funktsiooni– tavaline tasuta spinnide funktsioon käivitub , kui mängija saab rullikutel samaaegselt 2 tasuta spinni scatter-sümbolit(jahimehe ja jahinaise piltidega). Teised kaks käivituvad nagu eelnevalt selgitatud kindla arvu “Vihapunktide” täitumise järgselt.

Kokkuvõte

“Wolf Hunters” on tõeliselt meelelahtutuslik mäng, mis keerleb ümber kolme tasuta spinni boonusfunktsiooni ümber. Mängu tavarežiimis on head võimalused võita saada kuna Wildid jäävad paigale ja tihti saab re-spinne. Scatteri tasuta spinnide funktsioonis saad võita nii lisaspinne kui panna kaks jahimeest libahunti ründama.

Tegemist on järjekordse suurepärase lahendusega Yggdrasil Gamingult, kus mängija saab võita igal spinnil, re-spinnil ja tasuta spinnil tehtud panuse summa tagasi lausa 2500 kordselt. Löö oma relv läikima, sea lõksud üles ja ole valis kurjust täis metslane kinni nabima!

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Yggdrasil Gaming Slotid 96.02% 13. Oct 2020
SOON hyper burst slot

Hyper Burst

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 22. Oct 2020
SOON hades gigablox slot

Hades: Gigablox

Yggdrasil Gaming 96.30% 24. Sep 2020
SOON valley of the gods 2 slot

Valley of the Gods 2

Näita rohkem