GameArt Logo
Pakkuja: GameArt
RTP: 96.10%
Loodud: 07/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 20 mündid

Vaata Wolf Hunt videot

Wolf Hunt ülevaade

wolf hunt slot gameart

Wolf Hunt on tillukese, kuid omanäolise mängulooja GameArt poolt välja arendatud slotikas, mis räägib loo põlisameeriklaste elust. Põhifookuses on sellel ammusel ajal Ameerika mandrit asustanud fauna ja see, kuidas just hõimud neid läbi oma silmade nägid.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Wolf Hunt pakub põnevust 5×3 positsioonidega mänguvälja nii, et võite kombineerid 25 erineval võiduliinil. Panuse suuruseks saad valida 25 sendist 125 euroni spinni kohta ja fikseeritud panusega jackpot on näiteks väärt tehtud panusest tuhat korda enam. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millele lisavad põnevust Gigantsed Sümbolid, wildid, scatterid ja tasuta spinnidega boonusvoor.

wolf hunt slot screen

Scatter boonussümboli tunned ära põlisindiaani naise pildi järgi, wild asendussümbol on hunt ning kuldne jalajälg täidab boonussümboli rolli. Lisaks võid pihta saada hulgale põdra, kopra, kotka ja mao ikoonidele ja neljale vähemväärtuslikule kaardimängust tuttavale sümbolile.


– BOONUSED

Wolf Hunt mängul võid pihta saada respinnidega boonusvoorule, kuhu pääsemiseks vajadki just Kuldsete Jalajälgede sümboleid. Alustad kolme respinniga, kuid nende arv võib kasvada iga kord, kui tabad uusi Kuldseid Jalajälgi. Peavõidu saamiseks püüa Jalajälgi saada kõigil 15 positsioonil.

Tasuta keerutustega boonusvooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme põlisindiaanlasest naise ikooni. Saad kuus tasuta mänguvooru nii, et keskmistel rullikutel ilmuvad Gigantsed Sümbolid, mille hulka kuuluvad ka wildid ja scatterid. Miinuspoole pealt on boonusvoorus võidusummad lausa 70% väiksemad.


– KOKKUVÕTE

Wolf Hunt on keskmise volatiilsusega mänguautomaat, mis pakub laia boonuste valikut ja heal tasemel graafilist lahendust.

Meeldiks mängida GameArt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

GameArt Slotid 96.30% 18. May 2021
maradona hyperways slot

Maradona Hyperways

GameArt Slotid 96.50% 23. Mar 2021
mega bunny hyperways slot

Mega Bunny Hyperways

GameArt Slotid 96.08%
nefertitis nile slot

Nefertiti’s Nile

GameArt Slotid 95.85% 13. Dec 2018
santas farm slot

Santa’s Farm

Näita rohkem