Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.01%
Loodud: 12/04/2017
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid

Vaata Wolf Gold videot

Mängi Wolf Gold demo versiooni tasuta

Wolf Gold ülevaade

wolf gold slot pragmatic play

Wolf Gold on Pragmatic Play nimelise mängulooja üks populaarsemaid slotikaid, millel hundid ajavad kulla jälgi õhtupimeduses. Tegemist on 5×3 positsioone pakkuva slotiga, millel on kakskümmend viis võiduliini ja ka kaks erilist boonusvooru.

Kujunduse poole pealt hakkavad silma uhked kullast äärtega rullikud ja taustal kivide peale toetuvad kõrbetaimed. Neli väärtuslikemat sümbolit on piison, kotkas, hobune ja metskass. Väiksemaid võite saad kaardimängust tuttavate J, Q, K ja A ikoonidega. Wild asendussümboli funktsiooni täidab hunt.


– BOONUSED

Tasuta spinnide voor käivitub, kui saad korraga vähemalt kolm scatter boonussümbolit paaritutel rullikutel 1, 3 või 5. Keeruta viis korda kasiino kulul ja võid pihta saada ka hiiglaslikele 3×3 megasümbolitele, sest boonusvoorus on rullikud 2, 3 ja 4 omavahel ühenduses.

wolf gold slot screen

Money Respin / Jackpotid – proovi saada korraga vähemalt kuus Kuu-kujutisega rahaikooni. Kui see õnnestub, haihtuvad kõik ülejäänud sümbolid mänguväljalt ja teenid automaatselt kolm respinni võimalusega tabada veelgi enam neid erilisi rahaikoone. Igal korral, kui see õnnestub, taastub tasuta spinnide arv kolme peale.

wolf gold slot bonus freespins

See jätkub seni, kuni kolme keerutuse ajal ei ilmu ühtegi uut Kuu sümbolit või kui kõik positsioonid täituvad Kuu ikoonidega. Viimase korral oled ära teeninud mängu peapreemia Mega Jackpoti.


– KOKKUVÕTE

Wolf Gold ei ole ehk kõige muljetavaldavama graafikaga mäng, kuid toob mängija ette siiski loovalt struktureeritud boonused ja võimaluse pihta saada ka pirakale jackpotipreemiale.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 95.50% 18. Nov 2021
book of fallen slot

Book of Fallen

Pragmatic Play Live Mängušoud 96.48% 10. Nov 2021
sweet bonanza candyland game

Sweet Bonanza CandyLand

Pragmatic Play Slotid 95.53% 9. Aug 2021
rise of giza powernudge slot

Rise of Giza PowerNudge

Pragmatic Play Slotid 95.67% 6. Sep 2021
bigger bass bonanza slot

Bigger Bass Bonanza

Näita rohkem