NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.34%
Loodud: 16/02/2017
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.2 – €200
  • Võimalik võit: kuni 400,00 mündid

Vaata Wolf Cub videot

Mängi Wolf Cub demo versiooni tasuta

Wolf Cub ülevaade

wolf cub slot

Kas oled kunagi mõelnud, miks on alati nii, et tavaelus kardetud metsaelukaid kujutatakse slottidel nunnude inglitena? Hea näide on NetEnt mängulooja “Wolf Cub”, mis on võitnud nii paljude mängijate südamed, et seda on pärjatud isegi aasta parima sloti tiitliga. Proovi ise ja vaata, kas saad jagu kõigist salakavalatest hallivatimeestest.
– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Wolf Cub” on 5×3 mänguväljaga slotikas, mille välimus lööb lausa pahviks. Võite püüad kahekümnel võiduliinil, mida püüad moodustada ääretult lummaval viimse detailini viimistletud graafikaga mängul. Sündmuste kulgu jälgib mänguväljast vasakul pool imearmas hundikutsikas.

Väärtuslikemate sümbolite hulka kuuluvadki hundikutsikas, karu, põder, metskass ja öökull. Väiksemaid võite saad puust raami sisse paigutatud mängukaardi sümbolite eest. Wildiks on lumme jäänud hundi jalajälg, mis asendab kõiki teisi võiduliinides puuduolevaid ikoone.


– BOONUSED

“Wolf Cub” mängu kahtlemata olulisim boonusvoor on tasuta spinnid, kuhu pääsed kolme või enama täiskuu sümboliga. Need rullikud, millel scatterid pidama jäid, lähevad kohe uuele ringile ja iga positsioon paljastab eraldi spinnide arvu. Liida need arvud kokku ja saadki tasuta spinnide koguarvu.

Tasuta spinnide vooru teeb eriliseks Blizzard boonusfunktsioon, mis tuleb mängu, kui samad sümbolid täidavad täies ulatuses vähemalt ühe rulliku. Kui ilmub veel samu sümboleid, siis nende vahele jäävad ikoonid moodustavad kõik omavahel ühe pika võiduliini.


– KOKKUVÕTE

“Wolf Cub” suur menu ja populaarsus põhineb ääretult õnnestunud disainil ja suurt võidupotentsiaali pakkuval tasuta spinnide voorul. Isegi, kui armsad metsaelukad ei ole sinu esimene eelistus, on nii hea mäng väärt kasvõi lihtsalt korra proovimist.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee