Habanero Logo
Pakkuja: Habanero
RTP: 96.59%
Loodud: 01/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €5,000
  • Võimalik võit: kuni 80,000 mündid

Vaata Wizards Want War videot

Wizards Want War ülevaade

wizards want war slot habanero

Wizards Want War on Habanero nimelise mängulooja slotikas, mis pakub lõbusat ajaviidet 5×3 mänguväljal 25 võiduliiniga. Tegemit on fantaasia teemalise mänguga, mis räägib loo hea ja kurja lõputust võitlusest. Kui mängu teema on suhteliselt ebaoriginaalne, siis kvaliteetne graafika ja võimalus jõuda tasuta spinnide vooru teevad sellest siiski põneva väljakutse.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Wizards Want War” mängu kaks olulisemat sümbolit on hea ja kuri maag, kuid näed ka pealuid, draakoni -ja lindude amulette, raamatuid ja Wild logo.

wizards want war slot screen

Lisaks standardsed kaardimängu ikoonid kümnest ässani. Graafika on tehtud hästi aga värvivalik muudab mängu kujunduse pisut üksluiseks.


– BOONUSED

“Wizards Want War” mängu keskmes on väärtuslik wild, mille tunned ära “Wild” teksti järgi. Nagu tavaliselt slotimängudel, aitab see ka nüüd võiduliinides asendada mistahes teisi tavasümboleid. Samuti võib wild enda alla võtta rullikud nende terves ulatuses.

Kui jõuad tasuta spinnide vooru, pead valima, kumb võlur sind esindama hakkab. Terve boonusvooru ajal võidab sinu maag kõik hea ja kurja vahelised kahevõitlused ja teeb nii raha võitmise imelihtsaks.


– KOKKUVÕTE

“Wizards Want War” on slotimäng keskmisest väiksema haardega Habanero nimeliselt kasiinomängude tootjalt. Tegemist on võlumise ja maagia teemalise mänguga, millel tasuta spinnide voorus hoolitseb võitmise eest üks kahest suurest võlurist. Samuti on oluline lüli wild sümbol, mis on võimeline enda alla võtma rullikud nende terves ulatuses ja soodustama nii võiduliinide moodustamist.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Habanero

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida Habanero slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee