GreenTube Logo
Pakkuja: GreenTube
RTP: 95.18%
Loodud: 12/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €50
  • Võimalik võit: kuni 25,000 mündid
Kus saad mängida GreenTube slotikaid
Paf Kasiino Logo
  • Tervitusboonus 100 tasuta keerutust mängus Book of Dead

Vaata Wish Upon a Star videot

Wish Upon a Star ülevaade

wish upon a star slot greentube

Wish Upon a Star on Greentube nimelise mängulooja jõulude teemaline mäng, mis pakub traditsioonilises stiilis tehtud graafikat. Standardsel 5×3 positsioonidega mänguväljal naudid kõike, mida pühadeajal on pakkuda. Võiduliine on 243 ja nendel võid mängu tavarežiimil spinnides saavutada tehtud panuse väärtusest kuni kakssada korda suuremaid võite. Suuremad võidud peidavad ennast aga boonusvoorudes, kuid pea meeles, et tegu on volatiilse mänguga, millel keerutades võib sisse tulla ka pikemaid “kuivi perioode”.

Panuse suuruseks saad valida 25 sendist 50 euroni spinni kohta ja tehtud panuse tagasi võita ka kuni 10 000 kordselt. Jackpot tähendab samas aga tehtud panusest “ainult” 480 korda suuremat rahasutsakat.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Wish Upon a Star on üks paljudest jõuluteemalistest mängudest, mis suudab mõnes osas siiski ka erineda.

wish upon a star slot screen

Sloti taustal on lumine maastik ja rullikute äärtesse on sätitud jõuluehteis kuusepuud. Mänguväljal kohtud standarsete kaardimängust tuttavate ikoonidega samal ajal kui temaatiliste sümbolite hulka kuuluvad kingitused, küünlad, jõulupuu ja kellukesed.


– BOONUSED

Wild asendussümboli tunned ära jõulukingutuse pildi järgi ning pidama võib see jääda nii teisel kui ka neljandal rullikul ja laieneda nende kõigile väljadele. Kui nii juhtub, läheb käima kõrge võidupotentsiaaliga boonusmäng, mille alguses saad valida kaks kingitust. Kingitusi on igal rullikul kolm ja need peidavad endas tasuta spinne, jackpotti ja rahalist preemiat.


– KOKKUVÕTE

Wish Upon a Star on hea valik jõulupühade ajal õige meeleolu saavutamiseks. Slott pakub mängija jaoks kõrget võidupotentsiaali ning ka mängu ülejäänud elemendi on hästi kokku pandud.

Meeldiks mängida GreenTube slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

GreenTube Slotid ?% 11. Dec 2021
apollo god of the sun slot

Apollo God Of The Sun 10 Win Ways

GreenTube Novomatic Slotid 95.15% 23. Mar 2021
silver trails slot

Silver Trails

GreenTube Slotid 95.00% 4. Apr 2021
diamond link mighty emperor slot

Diamond Link – Mighty Emperor

Näita rohkem