NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.63%
Loodud: 16/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €400
  • Võimalik võit: kuni 80,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Wings of Riches videot

Mängi Wings of Riches demo versiooni tasuta

Wings of Riches ülevaade

Net Entertainmenti nunnu Wings of Riches räägib muinasjutu lõbusate tegelastega, kes armastavad ka vahel ulakusi teha. Graafika on NetEntile omaselt suurepärane, mis aitab mänguelamust tõeliselt nautida.

“Wings of Riches” slotil saad panuse suuruse sättida alates 20 sendist ja maksimaalselt tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 400-kordselt. Rullikuid on viis ja võiduliine 20, samal ajal kui wildid ja scatterid viivad sind boonusvooru kuni viiekordse võidukordajaga.

Üldiselt on tegemist keskmise volatiilsusega mänguga, millel maksimaalsete panustega mängides võid teoreetiliselt võita iga spinniga kuni 160 000€.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Fantaasiaküllane Wings of Riches on NetEntile omaselt natuke uinutava ja kauni välimusega mänguautomaat. Tüüpilisi kaardimängudest tuttavaid sümboleid siin ei ole vaid kohtad ainult temaatilisi tegelasi, kes vajutavad nunnumeetri näidiku täiesti põhja! Leiad neli erivärvilist haldjat, kolme tüüpi satikaid ja erinevaid lilli.

wings of riches slot review

Väärtuslikemate viie haldja sümboli eest saad tehtud panuse tagasi 75-kordselt- juhul kui samal ajal oli aktiivne ka võidukordaja, kasvab võidusumma juba päris suureks. Ainuke miinus on, et NetEnt on pannud mängule limiidi, mis tähendab, et maksimum võit ongi tehtud panuse väärtusest kuni 400-korda suurem võit.


– BOONUSED

“Wings of Riches” mängu olulisemaid boonusfunktsioone on lillena kujutatud wild asendussümbolid. Taim paljuneb paisates oma seemned laiali ja tekitades juurde hulgaliselt uusi wilde.

wings of riches slot screen

Kolm lilla kiili pildiga scatterit aitavad boonusvooru kümne tasuta spinni ja võimalusega saada võidukordaja sümbol.


– KOKKUVÕTE

“Wings of Riches” näeb hea välja ja pakub kujundust nunnude haldjate ning teiste muinasjuttudest tuttavate tegelastega. Paljunevad wild asendussümbolid ja võidukordajad lisavad vürtsi veelgi juurde.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem