Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 94.70%
Loodud: 27/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €20
  • Võimalik võit: kuni 3,166 mündid
Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

Vaata Wings of Ra videot

Wings of Ra ülevaade

wings of ra slot red tiger

Wings of Ra on viie rulliku ja kümne võiduliiniga Egiptuse teemaline mäng, mille loojaks Red Tiger Gaming nimeline tarkvaratootja. Panuse suuruseks saad sättida kümnest sendist 20 euroni keerutuse kohta ja hea õnne korral raha tagasi võita kuni kolme tuhande kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Wings of Ra võiks öelda, et on üsna tüüpiline Egiptuse teemaline mäng. Mänguväli on sätitud iidse surnukuuri sissekäiku ning rullikutel näed lisaks A, K, Q, J ja 10 sümbolitele ka temaatilisi Eye of Ra, Horuse, Tutanhamoni ja vaarao ikoone. Neist kõige väärtuslikum on sealjuures vaarao, mis maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 3, 10 ja 30 kordselt, kui saad neid võiduliinis korraga vastavalt 3, 4 või 5.

wings of ra slot screen


– BOONUSED

Wings of Ra mängul võid vabalt sattuda saladuslike Mystery müntide peale. Kui need peaksid välja ilmuma, hakkavad nad keerlema ja paljastavad ühe juhuslikult valitud sümboli. Näiteks võivad kõik Mystery mündid muutuda väärtuslikeks vaaraodeks.

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsed tasuta spinnide sümbolite abil. Püüa saada neid korraga kolm ja teenid kaksteist mängukorda kasiino kulul. Kui boonusvoor käivitub viie scatteriga, saad aga koguni maksimaalsed kaheksateist priikeerutust.

Kõik boonusvoorus välja ilmuvad Mystery mündid kergitavad erilise mõõdiku näitu, mille täitmiseks vajad neid neljateist. Iga kord, kui see õnnestub, muutub üks vähemväärtuslik sümbol samuti Mystery mündiks.


– KOKKUVÕTE

Wings of Ra on üsna tüüpiline Antiik-Egiptuse teemaline mäng. Kuigi tegemist on volatiilse mänguga ei paku see midagi erakordselt põnevat ega originaalset. Siiski võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni kolme tuhande kordselt.

Meeldiks mängida Red Tiger Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Red Tiger Gaming Slotid 94.68% 1. Dec 2020
jingle bells power reels slot

Jingle Bells Power Reels

Red Tiger Gaming Slotid 94.70% 17. Oct 2020
thors vengeance slot

Thor’s Vengeance

Red Tiger Gaming Slotid 95.66% 15. Sep 2020
lord of the wilds slot

Lord of The Wilds

Red Tiger Gaming NetEnt 96.00% 23. Jul 2020
gonzos quest megaways slot red tiger

Gonzo’s Quest Megaways

Näita rohkem