Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 94.70%
Loodud: 27/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €20
  • Võimalik võit: kuni 3,166 mündid

Vaata Wings of Ra videot

Wings of Ra ülevaade

wings of ra slot red tiger

Wings of Ra on viie rulliku ja kümne võiduliiniga Egiptuse teemaline mäng, mille loojaks Red Tiger Gaming nimeline tarkvaratootja. Panuse suuruseks saad sättida kümnest sendist 20 euroni keerutuse kohta ja hea õnne korral raha tagasi võita kuni kolme tuhande kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Wings of Ra võiks öelda, et on üsna tüüpiline Egiptuse teemaline mäng. Mänguväli on sätitud iidse surnukuuri sissekäiku ning rullikutel näed lisaks A, K, Q, J ja 10 sümbolitele ka temaatilisi Eye of Ra, Horuse, Tutanhamoni ja vaarao ikoone. Neist kõige väärtuslikum on sealjuures vaarao, mis maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 3, 10 ja 30 kordselt, kui saad neid võiduliinis korraga vastavalt 3, 4 või 5.

wings of ra slot screen


– BOONUSED

Wings of Ra mängul võid vabalt sattuda saladuslike Mystery müntide peale. Kui need peaksid välja ilmuma, hakkavad nad keerlema ja paljastavad ühe juhuslikult valitud sümboli. Näiteks võivad kõik Mystery mündid muutuda väärtuslikeks vaaraodeks.

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsed tasuta spinnide sümbolite abil. Püüa saada neid korraga kolm ja teenid kaksteist mängukorda kasiino kulul. Kui boonusvoor käivitub viie scatteriga, saad aga koguni maksimaalsed kaheksateist priikeerutust.

Kõik boonusvoorus välja ilmuvad Mystery mündid kergitavad erilise mõõdiku näitu, mille täitmiseks vajad neid neljateist. Iga kord, kui see õnnestub, muutub üks vähemväärtuslik sümbol samuti Mystery mündiks.


– KOKKUVÕTE

Wings of Ra on üsna tüüpiline Antiik-Egiptuse teemaline mäng. Kuigi tegemist on volatiilse mänguga ei paku see midagi erakordselt põnevat ega originaalset. Siiski võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni kolme tuhande kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Red Tiger Gaming

Näita rohkem

Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

slots.io website
UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Slots.io Kasiino

www.slots.io

kiir kasiino website screen
UUS KASIINO!
Mängi kohe ilma registreerimiseta

Kiir Kasino

www.kiirkasiino.ee