ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.10%
Loodud: 20/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×3
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida ELK Studios slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • UUENDATUD TERVITUSBOONUS
  • 100% kuni €500 ja €10 livekasiinos!

Vaata Win Win videot

Win Win ülevaade

Win Win on vanade puuviljaslottide teemaline mäng Elk nimeliselt mängutootjalt, mis pakub kolme rullikut 17 võiduliiniga. Sellel on minimalistlik kujundus, kerge nostalgia hõng ja muidugi ei puudu ka kuulsad “BAR” ning “Õnnelik 7” sümbolid. Lihtne mäng särab stiilse disaini poolest, kuid rohkelt boonuseid oodata ei tasu.


– KUIDAS MÄNGIDA?

Vajuta kohe ühendatud müntide pildiga nupule, kus saad määrata soovitud panuse suuruse. “Spin” paneb rullikud käima ja “Auto” abil saad valida soovitud spinnide arvu, mida tahad, et mäng sinu eest teeks.

win win slot screen

Saad valida kolme mängustrateegia vahel: Optimizer, Leveller, Jumper ja Booster. Esimene kohaldab panuse suurust sõltuvalt sinu kontol oleva raha hulgast. Leveller kergitab panuse väärtust peale viite järjestikkust võiduta spinni. Booster suurendab panuse väärtust ühe taseme võrra peale kaotust samal ajal kui Jumper suurendab seda peale võitu.


– BOONUSED

Eriline võiduliin on see, kus Win-sümbolid on aktiivsed. Kahe eest saad kümnekordse võidukordaja, Golden 777 on aga võimeline tehtud panuse väärtuse tagasi maksma ka kuni 500-kordselt.

Boonusmäng algab siis, kui korraga ilmub vähemalt kolm boonussümbolit. Alguses kingitakse sulle üks juhuslikult valitud võidukordaja, mis kasvab iga võiduga. Kõik boonusvooru ajal ilmuvad uued boonussümbolid muutuvad automaatselt wildideks ning hakkavad asendama võiduliinides puuduolevaid teisi tavasümboleid.

“Lukustatud Rullikutega” respinnid(Locked Reels Respins) käivituvad ainult siis, kui esimesel ja kolmandal rullikul jäävad pidama samad sümbolid. Needsamad rullikud jäävad seejärel paigale samal ajal kui keskmine teeb kolm keerutust kasiino kulul.


– KOKKUVÕTE

Klassikalise slotimängu kohta on “Win Win” väga kaasahaarav ja dünaamiline. See pakub leidlikult teostatud visuaale, tempokat mängurütmi ja unikaalseid lisafunktsioone. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 5000-kordselt!

Meeldiks mängida ELK Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

ELK Studios Slotid 95.00% 21. Apr 2021
NEW nitropolis 2 slot

Nitropolis 2

ELK Studios Slotid 96.00% 15. Dec 2020
knockout diamonds slot

Knockout Diamonds

ELK Studios Slotid 96.20% 1. Dec 2020
katmandu gold slot

Katmandu Gold

ELK Studios Slotid 96.10% 3. Nov 2020
nitropolis slot

Nitropolis

Näita rohkem