Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 97.00%
Loodud: 17/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €50
  • Võimalik võit: kuni 375,000 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Wilhelm Tell ülevaade

wilhelm tell slot

“Wilhelm Tell” on Yggdrasil Gaming mängulooja 5 rulliku ja 20 võiduliiniga slotikas. Mängu teemaks on legendaarse Šveitsi osavuslaskuri Wilhelm Telli kangelasteod. Panuseid saad teha alates 10 sendist 50€ni spinni kohta ning mängul on kolm erisugust Wildi, wild-müksud ja kolm tasuta spinnide vooru kuni 50-kordse võidukordajaga.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Mängu avades hakkab kohe kõrva taustamuusika, milleks on “Wilhelm Tell” ooperi 1829. aasta avameloodia. Taustal kõrguvad Alpid ja üleüldse mõjub mäng kuidagi rahustavalt. Rullikud on paigutatud Šveitsi-stiilis mägimajakese sisse. Sümboliteks on kaardimastid ärtud, potid, ruutud ja ristid ning kõrgema väärtusega öövaht, Wilhelm Tell ja türann Gessler. Viimane on ka kõige väärtuslikum sümbol, mis maksab tehtud panuse väärtuse tagasi ka kuni 7,5 kordselt.

wilhelm tell slot screen

Wild asendussümboliks on puu külge seotud poisike, kelle pea peal on õun- see on Wilhelm Telli poeg Walter. Walter asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatterite.


– BOONUSED

Wild Nudge boonus – kui wildid aitavad sul võiduliinid moodustada, siis nihkuvad need ka sama rulliku kõigile väljadele.

Tasuta spinnide voor – kolm või enam scatter-sümbolit käivitab tasuta spinnide vooru. Samal ajal teenid näiteks juba 2 scatteri eest tehtud panuse väärtuse tagasi kahekordselt. 3, 4 või 5 scatterit maksavad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 2, 20 ja 500 kordselt. Enne tasuta spinnide vooru algust saad valida kolme erineva tasuta spinnide vooru vahel:

– 10 tasuta spinni 5 kordse võidukordajaga
– 5 tasuta spinni 10 kordse võidukordajaga
– 1 tasuta spinn 50 kordse võidukordajaga

Kui tahad suurelt võita, siis tasuta spinnide voorus on see võimalik – täida kõik rullikud wildidega ja sind ootab tehtud panuse väärtusest 150 korda suurem võit. Lisa sellele 5-kordne võidukordaja ja saad tagasi 750 kordse tehtud panuse väärtuse. 10- kordse võidukordajaga saad 1500 korda suurema võidu ja 50- kordse võidukordajaga koguni 7500 korda suurema võidu!


– KOKKUVÕTE

“Wilhelm Tell” on stiilselt kujundatud mäng, kuid boonuste poolest üsna tagasihoidlik eriti kui arvesse võtta, et tegemist on Yggdrasil Gaming mängulooja slotiga. Volatiilsuse poolest on mäng keskmine, aga suurelt saad võita ainult tasuta spinnide voorus võidukordajate abil.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Yggdrasil Gaming Slotid 96.20% 23. Sep 2020
cherrypop slot

CherryPop

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 24. Nov 2020
NEW syncronite splitz slot

Syncronite Splitz

Yggdrasil Gaming 96.80% 9. Jul 2020
wildpops slot

WildPops

Yggdrasil Gaming Slotid 96.02% 13. Oct 2020
hyper burst slot

Hyper Burst

Näita rohkem