Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.93%
Loodud: 09/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €100
  • Võimalik võit: kuni 1,500,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Wildhound Derby videot

Mängi Wildhound Derby demo versiooni tasuta

Wildhound Derby ülevaade

wildhound derby slot playngo

Wildhound Derby on päris põneva koerte võiduajamise teemaline mäng, millel võistlus läheb lahti viiel rullikul nelja rea ja 30 võiduliiniga. Mängu loojaks on Play ‘N Go nimeline mängutootja ja panuse suuruseks saad sättida 10 sendist 100 euroni spinni kohta. Tegemist on äärmiselt volatiilse mänguga, mis tähendab, et samal ajal, kui oled valmis suurelt võitma, pead olema valmis ka ajutisteks “kuivemateks” perioodideks.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Wildhound Derby tegevus toimub väljapeetud koerte võiduajamise areenil ning mängija saab kogu möllust osa kõige ehedamal viisil. Kujundus on tehtud üsna lihtsalt nii, et lisaks standardsetele A, K, Q ja J ikoonidele leiad ka rohkelt temaatilisi panuselipiku, piletite, võidulintide ja rahapakkide ikoone. Neist viimane on sealjuures väärtuslikem makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 4, 12 ja 100 kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5.

wildhound derby slot screen

Võite saad mängul mistahes vasakult paremale vähemalt kolme sama sümboli reastamisel. Wildi tunned ära võitjate karika kujutise järgi ning see asendab võiduliinis mistahes teisi puudujäävaid ikoone. Kui moodustad võiduliini ainult wildidega, saad tehtud panuse väärtuse tagasi ka kuni sajakordselt olenevalt wildide arvust võiduliinis.


– BOONUSED

Wildhound Derby mäng saab uhkustada koguni nelja erineva tüüpi wildidega, mida esindavad erineva välimusega väledad koerad. Kui saad viimasel viiendal rullikul neli wild sümbolit, käivitub koerte võiduajamise boonus. Vali oma soosik ja saad tasuta spinne seni kuni sinu väljavalitud koer mänguväljal nähtaval on.

wildhound derby slot wheel


– KOKKUVÕTE

Wildhound Derby on lihtsa väljanägemisega slott, mis pakub unikaalset koerte võiduajamise temaatikat. Kulminatsioon saabub tasuta spinnide voorus viieteist kordse võidukordajaga, mis teeb potentsiaalseks võidusummaks tehtud panuse väärtusest ka kuni 15 000 korda suurem rahapakk.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem