NetEnt Logo
  • Pakkuja: NetEnt
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.47%
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.20 – €400
  • Võimalik võit: kuni 1,000,000 mündid
  • Avaldati: 09.04.2019

Vaata Wild Worlds videot või mängi demo versiooni

Wild Worlds ülevaade

wild worlds slot

“Wild Worlds” on kosmoseteemaline slotimäng NetEnt mänguloojalt, millel seikled eraldatud tulevikulinnas. Kolm vaprat ajarändurit püüavad tõrjuda kurja armee ja selle pealiku rünnakuid, et kaitsta universumit hävingu eest. “Wild Worlds” boonusvooru lõpus ongi mängijatel võimalus vaenlaste bossile lõplikult koht kätte näidata ja reisida juba uude põnevasse galaktikasse!


– KUIDAS VÕITA?

Mänguväljal näed erinevat tüüpi juveele ning võitude saamiseks tuleb sul saada järjestikkustel rullikutel vähemalt kolm sama kuju ja värvi juveeli. Mängul on pisut erinev sümbolite ilmumise viis kui tavalisel keerlevate rullikutega slottidel. Ikoonid haihtuvad tehes ruumi uutele ja uued langevad ülevalt alla. Mänguväli moodustub 5 rullikust ja 5 reast 20 võiduliiniga.


– BOONUSED

“Destroy” boonus kaotab kõik erinevat värvi sümbolid mänguväljalt jättes alles vaid ühte värvi sümbolid ja võimaldades nii tabada suurvõitu. Teine võimalus suurelt võita on Hero Wilds boonusega: kui saad võiduliinis 1-3 Kangelase ikooni, muutuvad need Wildideks ja aitavad moodustada rohkem võiduliine.

Wild Worlds tasuta spinnide voor algab Õnnerattaga, millel selgub, kui palju tasuta spinne saad ja millise maailma sinu kangelased päästavad.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

SOON dead or alive 2 slot

Dead or Alive 2

SOON ozzy osbourne slot

Ozzy Osbourne

SOON conan slot

Conan

SOON temple of nudges slot

Temple of Nudges

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid