NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.60%
Loodud: 01/02/2013
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €0.50
  • Võimalik võit: kuni 800,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Wild Turkey videot

Mängi Wild Turkey demo versiooni tasuta

Wild Turkey ülevaade

wild turkey slot netent

“Wild Turkey” on NetEnt-nimelise mängulooja kalkunite teemaline mäng, mille tegevus toimub aga hoopis põliselanike poolt asustatud metsas. Tegemist on tõeliselt armsalt tehtud disainiga, kus näed tegelasi elamas linnukujulistes onnides. Rända ajas tagasi sellel vapustavalt hea graafikaga mängul.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Samal ajal, kui sa spinnid, heliseb taustal eelajalooline muusika. Lisaks sellele lisavad põnevust ootamatult rullikutel ilmuvad erinevat tüüpi Wild-asendussümbolid ja tulus tasuta spinnide voor. Mängukogemus pakub tõeliselt originaalset elamust, mis on samal ajal pööraselt naljakas ja unikaalne. Rullikutel näed nii madalama väärtusega kaardimängu sümboleid kui ka erivärvilisi kalkunite ikoone.

“Wild Turkey” pakub mänguvälja viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga. Võite saad iga kord, kui järjestikkustel positsioonidel jääb pidama vähemalt kolm sama sümbolit. Panuseid saad teha kuni 100 euroni spinni kohta.

wild turkey slot screen


– BOONUSED

Wild asendussümbol ilmub mängus üsna tihti ja aitab võiduliinide moodustamise teha märksa lihtsamaks. Kui saad korraga vähemalt kolm wildi, läheb käima tasuta spinnide voor. Olenevalt boonusvooru käivitanud wildide arvust saad vastavalt 15-, 30- ja 60 tasuta keerutust.

Tasuta spinnide voorus võid peale sattuda ka Wildidele, mis suudavad laieneda sama rulliku kõigile väljadele, millel need pidama jäid.


– KOKKUVÕTE

“Wild Turkey” on originaalselt kujundatud mäng, mis üllatab hulga erinevat tüüpi Wildidega. Sellel on kalkunite ja põliselanike karaktereid pakkuv disain ja tasuta spinnide voorus võid saada kuni 60 priispinni. Slott on sobilik nii algajate kui edasijõudnud kasiinosõprade jaoks.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem