Habanero Logo
Pakkuja: Habanero
RTP: 98.01%
Loodud: 25/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.15 – €3,000
  • Võimalik võit: kuni 15,000,000 mündid
Kus saad mängida Habanero slotikaid
Optibet Kasiino Logo
  • Eksklusiivne boonus
  • 100 tasuta spinnid

Vaata Wild Trucks videot

Wild Trucks ülevaade

wild trucks slot

“Wild Trucks” on Habanero-nimelise kasiinomängude tootja slotikas, mis paneb südame kiiremini põksuma igal tehnikahuvilisel. See suurte veokite võidusõitu kujutav mäng pakub 5×3 mänguvälja 15 võiduliiniga ning mistahes spinni ajal võib sulle sülle kukkuda 75 tasuta spinni. Tegemist on hästi läbimõeldud mänguga, millel on moodne graafika ja innovatiivsed boonused. Lisaks tasuta keerutustele võid kasu lõigata omavahel ühendatud sümbolitest ja sama rulliku kõigile väljadele laienevatest wildidest. Panuseid saad teha alates 15 sendist spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Wild Trucks” pakub testosteroonirohket mänguelamust, mille fookuses on suurte veokite omavaheline arveklaarimine. Kõik need ülemõõdulised sõiduvahendid on näha ka rullikutel.

wild trucks slot screen

Punane, sinine ja kuldne veok on kiire ja moodsa väljanägemisega samal ajal kui teiste ikoonide hulka kuuluvad täringud, autojuhi nokatsid, pealuud ja bensiinipumbad.


– BOONUSED

Võite saad igal korral, kui kolm sama sümbolit jäävad pidama järjestikkustel rullikutel. Kui saad aga järjest neli sama tüüpi veoki sümbolit, teenid Garanteeritud Laiuva Wildi, mis võib seejärel välja ilmuda mistahes positsioonil.

Viie sama tüüpi veoki eest saad 25 tasuta spinni. Kui saad taolise võiduliini kõigil kolmel mängu real, teenid koguni 75 priikeerutust. Nüüd tuleb appi “ühendatud” sümbolite funktsioon, mis tähendab, et sama rea kahe sama tüüpi veoki vahele jäävad mistahes teised sümbolid muutuvad samuti seda tüüpi veokiteks.


– KOKKUVÕTE

“Wild Trucks” on väiksemat tüüpi kasiinomängude tootja “Habanero” slotikas, mis pakub vähemlevinud veokite- ja tehnikateemalist disaini. Mehine äktšion pakub nii temaatilisi sümboleid kui ka innovatiivseid boonuseid.

Meeldiks mängida Habanero slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Habanero Slotid 96.66% 24. Nov 2020
christmas gift rush slot

Christmas Gift Rush

Habanero 96.72% 4. May 2020
lucky fortune cat slot

Lucky Fortune Cat

Habanero 96.62% 28. Jan 2020
fa cai shen deluxe slot

Fa Cai Shen Deluxe

Habanero 97.98% 26. Nov 2019
naughty santa slot

Naughty Santa

Näita rohkem