Habanero Logo
Pakkuja: Habanero
RTP: 98.01%
Loodud: 25/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.15 – €3,000
  • Võimalik võit: kuni 15,000,000 mündid

Vaata Wild Trucks videot

Wild Trucks ülevaade

wild trucks slot

“Wild Trucks” on Habanero-nimelise kasiinomängude tootja slotikas, mis paneb südame kiiremini põksuma igal tehnikahuvilisel. See suurte veokite võidusõitu kujutav mäng pakub 5×3 mänguvälja 15 võiduliiniga ning mistahes spinni ajal võib sulle sülle kukkuda 75 tasuta spinni. Tegemist on hästi läbimõeldud mänguga, millel on moodne graafika ja innovatiivsed boonused. Lisaks tasuta keerutustele võid kasu lõigata omavahel ühendatud sümbolitest ja sama rulliku kõigile väljadele laienevatest wildidest. Panuseid saad teha alates 15 sendist spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Wild Trucks” pakub testosteroonirohket mänguelamust, mille fookuses on suurte veokite omavaheline arveklaarimine. Kõik need ülemõõdulised sõiduvahendid on näha ka rullikutel.

wild trucks slot screen

Punane, sinine ja kuldne veok on kiire ja moodsa väljanägemisega samal ajal kui teiste ikoonide hulka kuuluvad täringud, autojuhi nokatsid, pealuud ja bensiinipumbad.


– BOONUSED

Võite saad igal korral, kui kolm sama sümbolit jäävad pidama järjestikkustel rullikutel. Kui saad aga järjest neli sama tüüpi veoki sümbolit, teenid Garanteeritud Laiuva Wildi, mis võib seejärel välja ilmuda mistahes positsioonil.

Viie sama tüüpi veoki eest saad 25 tasuta spinni. Kui saad taolise võiduliini kõigil kolmel mängu real, teenid koguni 75 priikeerutust. Nüüd tuleb appi “ühendatud” sümbolite funktsioon, mis tähendab, et sama rea kahe sama tüüpi veoki vahele jäävad mistahes teised sümbolid muutuvad samuti seda tüüpi veokiteks.


– KOKKUVÕTE

“Wild Trucks” on väiksemat tüüpi kasiinomängude tootja “Habanero” slotikas, mis pakub vähemlevinud veokite- ja tehnikateemalist disaini. Mehine äktšion pakub nii temaatilisi sümboleid kui ka innovatiivseid boonuseid.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Habanero

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida Habanero slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee