Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 96.50%
Loodud: 10/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Quickspin slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Wild Tome of the Woods ülevaade

Quickspin nimelise mängulooja 2019. aastal välja tulnud Wild Tome of the Woods viib su rännakule läbi seiklusi täis metsa. Sellest, et tegemist on uuemat tüüpi mänguga, saab kohe aru tänu moodsalt tehtud kujundusele ja äärmiselt heale graafilisele lahendusele. Mänguväli pakub kuute rullikut 26 võiduliiniga ja maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni tuhande kordselt. Panuseid saad sealjuures teha vahemikus 10 sendist 100 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Wild Tome of the Woods” on lugu metsaelustikust ja loodusest, kuid samal ajal võid selles roheluses rikastuda igal ajahetkel.

wild tome of the woods slot screen

Graafiliselt silmapaistval mängul on olulisemateks sümboliteks öökull, konn, kass ja võlur. Lisaks võid näha ka raamatuid ja nõiajooke.


– BOONUSED

“Wild Tome of the Woods” boonused on üht või teistpidi seotud wild-asendussümbolitega. Wildid asendavad, nagu ikka, võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid ja tänu Wild Tome boonusele võid saada neid ka märksa rohkem kui oodata oskad.

Põhimõtteliselt toimib Wild Tome boonus nii, et mäng valib välja ühe temaatilistest sümbolitest või nõiajoogi ikooni ning muudab kõik samad sümbolid mänguväljal wildideks. Välistatud ei ole ka “ahelreaktsioon” ja mänguväljal kõigi positsioonide muutumine wildideks. Nii sillutadki teed mängu 100 000€ väärtuses peavõidu tabamiseks.


– KOKKUVÕTE

“Wild Tome of the Woods” paistab silma tänu hästi tehtud graafikale ja üle keskmise headele boonustele. Täites kogu mänguvälja wildidega ootab sind tehtud panuse väärtusest tuhat korda suurem rahasumma, mis olenevalt panuse suurusest võib olla ka kuni 100 000€.

Meeldiks mängida Quickspin slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Quickspin Slotid 96.16% 9. Mar 2021
crown of valor slot

Crown of Valor

Quickspin Slotid 94.04% 14. Jun 2016
spinions slot

Spinions

Quickspin Slotid 96.15% 1. Jan 2021
loco the monkey slot

Loco the Monkey

Quickspin Slotid 97.34% 1. Dec 2020
big bad wolf christmas special slot

Big Bad Wolf Christmas Special

Näita rohkem