Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.40%
Loodud: 24/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €40
  • Võimalik võit: kuni 359,800 mündid

Vaata Wild Robo Factory videot

Wild Robo Factory ülevaade

“Wild Robo Factory” on viie rulliku ja kahekümne viie võiduliiniga mäng Yggdrasil Gaming-nimeliselt mängutootjalt. Panuseid saad teha alates 5 sendist 125 euroni ja teemaks kurjad robotid, kes püüavad oma loojate üle kontrolli saavutada. Mängul pakuvad lõbu ja suuri võite tasuta spinnid, Robo-Wildid ja madalama väärtusega sümbolite muutumine tulusamateks.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Väljanägemise poolest ei ole “Wild Robo Factory” mängule midagi ette heita. Rahajaht leiab aset kõrgtehnoloogilises tehases, mille rullikutel on kaardimasti sümbolid pluss väärtuslikumad robotite teenrid. Robo Wild on, nagu nimigi ütleb, Wild sümbol ja võib enda alla võtta nii ühe kui ka kaks positsiooni korraga.


– BOONUSED

Boonuseid näed Robo konveieril, mis liigub iga spinniga ühe positsiooni võrra vasakule. Mistahes spinni ajal võib käivituda Robo Respin, mille ajal paigutub Robo rullikutele 3, 4 või 5. Niikaua kuni näed Robot aktiivsena, saad uusi respinne.

Tasuta spinnide vooru pääsed kolme või enama tasuta spinnide sümboli abil. Olenevat boonusvooru käivitanud sümbolite arvust saad vastavalt viis, kümme või viisteist Robot, mis jällegi liiguvad vasakult paremale kuni jõuavad tagasi esimesele rullikule.

Lisaks on veel Symbol Swap boonus, mis tähendab, et kõik madalama väärtusega ikoonid asendatakse väärtuslikemate vastu.


– KOKKUVÕTE

“Wild Robo Factory” on suurepärase väljanägemisega ulmeteemaline slott, mille ülesehitus on tavapärasest pisut erinev. Keskseteks tegelasteks on Robo Wildid ja seni kuni need on aktiivsed, saad uusi respinne ja tasuta spinne. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 2878-kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Yggdrasil Gaming

SOON the one armed bandit slot

The One Armed Bandit

jackpot raiders slot

Jackpot Raiders

NEW niagara falls slot

Niagara Falls

NEW wild mantra slot

Wild Mantra

Näita rohkem

Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid