Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.53%
Loodud: 11/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.30 – €90
  • Võimalik võit: kuni 450,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Wild Rails videot

Mängi Wild Rails demo versiooni tasuta

Wild Rails ülevaade

wild rails slot playngo

“Wild Rails” on Play ‘N Go nimelise kasiinomängude tootja viie rulliku ja kolmekümne võiduliiniga slotikas. Panuseid saad teha alates 30 sendist 90 euroni spinni kohta ja boonusfunktsioonidest on olulisemad Wild-asendussümbolid ja tasuta spinnide voor.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Wild Rails” kujundus on tehtud inspireerituna rongidest ja mänguvälja mõlemal küljel on maaliline mäestik. Mäestikud on omavahel ühendatud raudtee abil, mille peale ongi sümbolid asetunud. Sellel unikaalse kujundusega tehtud mängul on siiski üsna klassikaline ülesehitus ja sümbolidki pakuvad tuttavaid A, K, Q, J ja 10 ikoone koos nelja nooblit riietust kandva tegelaskujuga.

wild rails slot screen

Habetunud härrasmees on kõige väärtuslikum ja saad kolme, nelja või viie härra eest tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 1,5-, 7,5- ja 20-kordselt.


– BOONUSED

“Wild Rails” mängu wildiks on rongivaguni pilt, mis asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatterite. Kolme, nelja või viie wildi eest teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt kahe-, kaheksa- ja kolmekümne kordselt. Mängul on ka Wild Trains boonusfunktsioon, mis suudab wildidega katta mänguvälja read nende terves ulatuses.

“Wild Rails” tasuta spinnide vooru saad kolme või enama kuldse rongi scatteriga. Olenevalt scatterite arvust saad viis-, seitse- või kümme tasuta mänguvooru nii, et iga spinni ajal saad mänguväljal ka vähemalt ühe wildi.


– KOKKUVÕTE

Visuaalselt nauditav “Wild Rails” on üsna tüüpiline Play ‘N Go slot, millel rongisõidu-stiilis tehtud kujundus. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 5000-kordselt, täida kogu mänguväli wildidega ja saad panuse tagasi 900-kordselt.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Play’n GO Slotid 94.25% 4. Mar 2021
SOON the green knight slot

The Green Knight

Play’n GO Slotid 94.26% 18. Feb 2021
NEW the paying piano club slot

The Paying Piano Club

Play’n GO Slotid 94.20% 25. Feb 2021
NEW the faces of freya slot

The Faces of Freya

Näita rohkem