Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.50%
Loodud: 26/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid

Vaata Wild Pixies videot

Wild Pixies ülevaade

wild pixies slot pragmatic play

“Wild Pixies” on Pragmatic Play nimelise mängutootja slotikas, millel on 5 rullikut ja 20 võiduliini. Mängu tegevus toimub nõiutud metsas ning fantaasia läheb eriti hästi lendu boonusvoorus kaheksa tasuta spinniga. Panuseid saad teha alates 20 sendist 100€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Lisaks kaardipakist tuttavatele üheksale, kümnele ja pildiga kaartidele on mängul ka väärtuslikumad 2 mees- ja 2 naislillehaldja ikooni. Lillehaldjatest tulusaim on haldjate kuningas- kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 2,5, 7,5 ja 12,5 kordselt.

wild pixies slot screen

Veel kasulikum on wild- 3, 4 ja 5 wildi võiduliinis toovad sulle tehtud panuse summa tagasi vastavalt 5, 12,5 ja 25 kordselt. Samuti asendab wild kõiki teisi sümboleid peale scatteri.


– BOONUSED JA TASUTA SPINNID

Vääriskivi pildiga scatter võib pidama jääda rullikutel 1, 3 ja 5. Kolme scatteriga mänguväljal käivitub tasuta spinnide voor “rändavate” wildidega. Kui saad scatterid ainult 1. ja 3. rullikul, võib sul siiski vedada ja puuduolev scatter “müksatakse” ka viiendale rullikule – seda nimetatakse Scatter Nudge boonuseks.

Nagu juba öeldud, algab tasuta spinnide voor 8 spinniga. Rullikute kohal näed kolme paari tühje lahtreid – iga kord, kui wild moodustab võiduliini, täidab see ühe neist tühjadest lahtritest. Kui mõni paaridest täidetakse, aktiveeruvad “rändavad” wildid ja saad juurde ka 2 tasuta spinni. “Rändavad” wildid liiguvad kogu mänguvälja ulatuses ja boonusvooru võid lõpetada kuni kuue “rändava” wildiga.


– KOKKUVÕTE

“Wild Pixies” mängul on hoopis teine tunne- maagilise õhkkonna loovad erilised visuaalefektid ja taustamuusika. Mängu tavarežiim on üsna tavapärane ja lihtne, asja teevad huvitavamaks “rändavad” wildid. Volatiilsuse poolest on mäng keskmine- nii tasuta spinnide voorus kui tavarežiimil saad tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 500 kordselt.

Isegi, kui lillehaldjate teema ei ole päris sinu jaoks, on tegemist täiesti korraliku mänguga, millel boonusvoor tasub kindlasti proovimist.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Pragmatic Play

NEW john hunter and the book of tut slot

John Hunter and The Book of Tut

Näita rohkem

Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

slots.io website
UUS KASIINO!
Registreerida ei ole vaja

Slots.io Kasiino

www.slots.io

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee