Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.30%
Loodud: 25/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €125
  • Võimalik võit: kuni 125,000 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Wild Mantra ülevaade

wild mantra slot

“Wild Mantra” on 5 rulliku ja 25 võiduliiniga mäng Yggdrasil Gaming nimeliselt mänguloojalt. Sellel on kerge vaimsuse atmosfäär ning põnevust hoiavad üleval respinnid ja tasuta spinnide boonusmängud. Panuseid saad teha alates 10 sendist 125€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Välimuse poolelt pole “Wild Mantrale” midagi ette heita. Rullikute taga antakse edasi meditatsiooni keskkonda taustal igavikulised mäed. Sümboliteks on kaardimastid ja neli erilist tähenduslikku märki. Eriliselt kujundatud temaatiliste sümbolite eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 4-kordselt saades neid võiduliinis viis.


– BOONUSED

Kõige kasulikum sümbol on aga wild, mis jääb rullikutele pidama nelja sümboli kaupa– iga uus wild mänguväljal käivitab aga respinnide boonuse. Kui respinni ajal ilmub vee wilde, nihkuvad need kõik mänguväljal ühe koha võrra edasi. See jätkub seni kuni kogu mänguväli täitub wildidega.

wild mantra slot screen

Tasuta spinnide voor- 3, 4 või 5 scatter sümbolit käivitab tasuta spinnide vooru 10 tasuta spinniga, lisaks saad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 2-, 20- ja 1000-kordselt olenevalt mitu scatterit boonusvooru käima pani.


– KOKKUVÕTE

Kuigi “Wild Mantra” näeb hea välja ning sellel on ka kaks boonusvooru, on tegemist madala volatiilsusega mänguga, mis mõne mängija jaoks ei pruugi olla piisav väljakutse. Maksimaalselt võid tehtud panuse tagasi võita kuni sajakordselt. Tasuta spinnide voor pakub sealjuures suuremaid võite kuna wildid jäävad paigale boonusvooru lõpuni. Kõige rohkem saad võita viie scatteriga- tehtud panuse väärtuse 1000-kordse väärtuse.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Yggdrasil Gaming Slotid 96.20% 23. Sep 2020
cherrypop slot

CherryPop

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 24. Nov 2020
SOON syncronite splitz slot

Syncronite Splitz

Yggdrasil Gaming 96.80% 9. Jul 2020
wildpops slot

WildPops

Yggdrasil Gaming Slotid 96.02% 13. Oct 2020
hyper burst slot

Hyper Burst

Näita rohkem