Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 91.50%
Loodud: 19/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7×7
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 700,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Wild Frames videot

Mängi Wild Frames demo versiooni tasuta

Wild Frames ülevaade

wild frames slot playngo

Wild Frames on 7×7 mänguvälja ning klassikalise kujundusega tehtud slotimäng Play N Go nimeliselt mänguautomaatide tootjalt. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 100 euroni spinni kohta ja tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 7000-kordselt. Korralik võidupotentsiaal saavutatakse kosena langevate võitudega- näiteks, kui spinn võitu ei too, lisatakse mänguväljale kuus wildi juhuslikele positsioonidele.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Wild Frames” pakub klassikalist slottidele omast kujundust ja temaatikat. Taust on tehtud särtsakalt lillaks ja rullikutele sätitud vähemväärtuslikud kaardimasti pildid koos suuremaid võite pakkuvate kuldsete kellade, – tähtede, teemantite ja õnnelike punaste seitsmetega.

Selleks, et aga üldse võite saavutada, peab mänguväljal omavahel ühenduses olema minimaalselt viis sama ikooni. Peale iga võiduklastri moodustumist eemaldatakse selles osalenud sümbolid ja asendatakse uutega. Nii võid võita mitu korda järjest ilma uut panust tegemata.


– BOONUSED

Kõige väärtuslikum sümbol on õnnelik punane seitse. Püüa neid saad 30 või enam ning teenid tehtud panuse tagasi 500-kordselt. “W”- tähega märgistatud wild-sümbol asendab klastrites mistahes teisi tavaikoone. Peale mittevõitnud spinni lisanduvad wildid kasvatavad võidupotentsiaali samuti.

“Wild Frames” tähendab, et Wild sümbolid on võimelised looma ka tulusa ainult wildidest koosneva raami. Raam jääb oma kohale ja iga uus wild lisab järgnevatele võitudele võidukordaja, mis võib kasvada ka kuni üheksa peale.


– KOKKUVÕTE

“Wild Frames” on Play ‘N Go-le iseloomulik mäng, mis sarnaneb mõneti sama mängutootja “Honey Rushile”. Tegemist on volatiilse mänguga, mis sarnaneb maapealsete mänguautomaatide pakutavale, kuid kasutab hoopis moodsamat mängumootorit.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem