Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.50%
Loodud: 24/01/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 1,000,000 mündid

Vaata Wild Falls videot

Mängi Wild Falls demo versiooni tasuta

Wild Falls ülevaade

wild falls slot

Tere tulemast minevikku. Aasta on 1896 ja “Kullapalavik” on hoogu sisse saamas. Õnnekütid üle maailma kogunevad Kanada Yukoni nimelise jõe äärde, et leida väärismetalle. Kas ka sinu rännak kulmineerub 2500 kuldmündi kotti pistmisega? Leia oma aare Play’n GO mängulooja uusimal “Wild Falls” 20 võiduliini ja 5×3 mänguväljaga slotil.

Mängus saad panuseid teha alates 0,20€-st 100€ni spinni kohta ja raha saad iga kord, kui järjestad rullikutel 3 kuni 5 sama sümbolit. 3, 4 või 5 Koti sümboli eest saad vastavalt 250, 1250 ja 2500 mündi väärtusega võrdse võidu. Madalama väärtusega mängukaartide sümbolid pakuvad 10 kuni 600 mündi väärtusega võrdseid võite.


– BOONUSED

“Wild Falls” on omapärane selle poolest, et Kirstude sümbolid täidavad nii Wildide kui ka Scatterite funktsiooni. Põnevuse tagab Gold Rush boonus, mis võib käivituda mistahes mängu hetkel ja muudab kõik Kirstu sümbolid Kuldsete Kirstude sümboliteks, mis tagavad 2, 3 ja 5-kordsed võidukordajad. Maksimaalselt võid Kuldsete Kirstudega võiduliinis teenida tehtud panuse summast lausa 125 korda suurema võidu.

wild falls slot screen

3 Kuldset Kirstu mänguväljal panevad kullajõed voolama ojadena Super River of Gold funktsiooniga, mis tõstab võidu väärtus 10 000- kordselt! 1 või 2 Wild Kirstu käivitavad Rapid Re-Spins boonuse, mille ajal Wildid lihtsalt sajavad alla ja võid re-spinne saada juurde kuniks õnne jätkub. Peale kolmandat Wildi ja re-spinne käivitub Wild Falls tasuta spinnid.

Wild Falls boonus käivitub, kui 2., 3. või 4. rullikul jääb korraga pidama 3 scatterit. Nüüd nihkuvad Kirstud ühe positsiooni võrra allapoole kuni lõpuks kaovad mänguväljalt. Mäng jätkub kuni rullikutel on veel vähemalt 1 Wild Kirst.

wild falls slot bonus


– KOKKUVÕTE

“Wild Falls” pakub lisaks lõõgastavale disainile ja atomsfäärile ka hulgaliselt boonuseid, mis muudavad mängu mitmekesisemaks. Pane algus oma seiklusele, et püüda jackpotti ja üha uuesti saadaolevaid tasuta spinne.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

Näita rohkem

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid