Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 96.17%
Loodud: 04/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

Vaata Wild Elements videot

Wild Elements ülevaade

wild elements slot red tiger

“Wild Elements” on maagia-teemaline slotimäng, millel kohtud omanäoliste Air Spirit-, Water Nymph-, Earth Guardian- ja Fire Empress-nimeliste sümbolitega. Mängul on ka 500 mündi väärtusega võrdne jackpot ja mitu tulusat boonusfunktsiooni. Slotika loojaks on Red Tiger Gaming ja mäng tuli välja 2019. aasta suvel. Mänguväli koosneb 7×6 positsioonidest ja pakub 30 võiduliini.

Enne, kui mängimist alustad, otsusta ära, kas tahad kohe panuseid teha pärisraha eest või eelistad mängu testida esialgu mängurahaga. Igal juhul saad võite igal korral kui moodustad võiduliini kolme või enama sama sümboliga järjestikkustel rullikutel. Panuseid saad teha alates 10 sendist 100 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Wild Elements” mängul on kolme tüüpi sümboleid: Wild Elements, tavasümbolid ja Premium Elements. Tavasümbolite hulka kuuluvad kaardimängu ikoonid, Premium Elements on temaatilised Maa-, Tuule, Vee- ja Tule sümbolid ja maksavad suuremaid võite kui tavasümbolid.

wild elements slot screen

Wild- elemendid on kõige tulusamad, sest kui need moodustavad seitsmest sama tüüpi sümbolist klastri, saad koguni 600 mündi väärtusega võrdse võidu.


– BOONUSED

“Wild Elements” mängu tasuta spinnide vooru pääsed kolme Mystic Spins sümboliga. Enne boonusvooru käivitumist saad valida ühe neljast elemendist, millest saab seejärel boonusvooru wild-sümbol. Kui Wild katab vähemalt kaks rullikut täies ulatuses, käivitub Possessive Wilds, mis muudab kõik Wildiga sama elemendi-tüüpi tavasümbolid samuti wildideks.


– KOKKUVÕTE

“Wild Elements” on keskmise volatiilsusega slotimäng, millel on huvitav ülesehitus ja boonused. Mäng sobib hästi edasijõudnumatele mängijatele, kes hindavad ka laia pakutavat boonuste valikut.

Meeldiks mängida Red Tiger Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Red Tiger Gaming Slotid 94.68% 1. Dec 2020
jingle bells power reels slot

Jingle Bells Power Reels

Red Tiger Gaming Slotid 94.70% 17. Oct 2020
thors vengeance slot

Thor’s Vengeance

Red Tiger Gaming Slotid 95.66% 15. Sep 2020
lord of the wilds slot

Lord of The Wilds

Red Tiger Gaming NetEnt 96.00% 23. Jul 2020
gonzos quest megaways slot red tiger

Gonzo’s Quest Megaways

Näita rohkem