Amatic Logo
Pakkuja: Amatic
RTP: 96.00%
Loodud: 15/01/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €1 – €500
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid
Kus saad mängida Amatic slotikaid
GrandX Kasiino Logo
  • 10 tasuta spinni uuele liitujale
  • Tervitusboonus 100% kuni €300 + 100 tasuta spinni

Wild Dragon ülevaade

wild dragon slot amatic

Hiina kultuur ja selle toredad karakterid ei ole kasiinomängudel midagi uut. Tegemist on slottide ühe kõige populaarsema kujunduse teemaga ning just seda pakub ka Amatic-nimelise mängulooja “Wild Dragon”. Panuse suuruse saad määrata hõlpsalt kasutades juhtpaneeli rullikute all. Võite saad järjestades samu sümbleid võiduliinides.

wild dragon slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Äktšion toimub suure palee seinte vahel, kus rahapreemiad on ära peidetud vahel ka kõige pimedamatesse urgastesse. Rännakul kaug-itta on sinu kaaslasteks erilise kujundusega sümbolid ja kuldsed kaunistused rubiinpunasel taustal. Kõik see annab mängule kordumatult erilise idamaise atmosfääri, mis ongi juba pool võitu. Madalama väärtusega sümbolid on lill, kilpkonn ja kala skulptuur. Suuremaid võite saad, kui kombineerid võiduliini fööniksitest.

“Wild Dragon” on lihtsalt tehtud kujunduse ja mängu ülesehitusega mäng, mis pakub viite rullikut ja kümmet võiduliini.


– BOONUSED JA LISAFUNKTSIOONID

Peale igat võitu saad võimaluse võidusumma kahe-või koguni neljakordistada. Selleks püüa ära arvata näoga-allapoole paigutatud kaardi värvus ja mast! Kui arvad valesti- jääd võidusummast ilma. Soovi korral saad kasutada ka AutoStart-valikut, et mäng teeks soovitud arvu spinne sinu eest automaatselt.

Wild- asendussümbol on mängu peategelane- draakon- ja see tuleb appi, kui võiduliinis jääb mõni sümbol puudu. “Wild Dragon” Wildid on aga erilised, sest tegemist on tavasümbolitest märksa suuremate ikoonidega. Lausa nii suurtega, et need võivad välja ilmudes enda alla võtta korraga terve rulliku. Scatteriks on pärl.


– KOKKUVÕTE

Amatic ei üllata “Wild Dragon” mängu puhul orginaalse kujunduse poolest, kuid korralik võidupotentsiaal ja lahedad boonused teevad sloti väga mängitavaks. Tänu lihtsale ülesehitusele ja jälgitavusele on see ideaalne algaja slotihuvilise jaoks.

Meeldiks mängida Amatic slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem