Relax Gaming Logo
Pakkuja: Relax Gaming
RTP: 96.02%
Loodud: 15/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid
Kus saad mängida Relax Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Wild Chemy ülevaade

wild chemy slot relax gaming

“Wildchemy” on mänguautomaat, mis pakub elamust laboratooriumis, kus segatakse kokku huvitavaid võlujooke. Mängul on viis rullikut, võite saad nii vasakult paremale kui vastassuunas, ja sümbolid langevad positsioonidele “kosena”. “Wildchemy” loojaks on Relax Gaming-nimeline kasiinomängude tootja. Asja teevad eriti põnevaks salapärased portaalid, mis suudavad tavasümbolid muuta nii Wild-asendussümboliteks kui ka käivitada tasuta spinnide vooru, kus kõik võidud on poole suuremad. Panuseid saad teha alates 10 sendist 100€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Wildchemy” disain on väga meeldiv. Teemaks on alkeemik, kes segab kokku võlujooke ja taustal liiguvad erinevad masinad. Mänguväli koosneb 5×5 positsioonidest ja sümboliteks on teemaga kokku minevad alkeemiku töövahendid, amuletid ja robotist abiline.

wild chemy slot screen

Kõige suuremaid võite maksab aga hoopis habemikust teadlane- kogu neid võiduliinis 3, 4 või 5 ja saad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 2-, 10- ja 50- kordselt. Scatter-sümbolid on lillad võlujoogi anumad.

“Wildchemy” mängul saad võite igal korral kui reastad järjestikku vähemalt kolm sama sümbolit horisontaalselt või vertikaalselt. Peale iga võidukombinatsiooni haihtuvad selles osalenud sümbolid ja nende asemele tulevad uued. See jätkub seni kuni ühtegi uut võiduliini ei teki.


– BOONUSED

Magical Portals– rullikute ülemine vasak ja alumine parem väli on erilised “portaalid”. Kui neil kahel väljal jääb korraga pidama sama sümbol, muutuvad need ja kõik teised samad sümbolid mänguväljal wildideks.

wild chemy slot review

Tasuta spinnide voor – boonusvooru pääsemiseks pead saama nelja järjestikkuse võidu jooksul mänguväljal vähemalt neli scatterit. Tasuta spinne saad neli ja iga uus scatter toob ühe lisaspinni. Kõik võidud tasuta spinnide vooru kahekordistatakse.


– KOKKUVÕTE

“Wildchemy” on võrratult lihtne ja lõbus mäng, mis pakub maagilisi boonusfunktsioone. Mängu ülesehitus ja visuaalid on igati paigas ning silma hakkab pisut erinev kosena langevate sümbolite tehnoloogia. Tasuta spinnide voor pakub nagu tavaliselt suurimaid võite.

Meeldiks mängida Relax Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Relax Gaming Slotid 96.40% 2. Sep 2020
money train 2 slot

Money Train 2

Relax Gaming Slotid 96.55% 5. Aug 2020
la fiesta slot

La Fiesta

Relax Gaming Fantasma Games 96.53% 16. Jul 2020
serpent shrine slot

Serpent Shrine

Relax Gaming 96.14% 1. Jun 2020
frequent flyer slot

Frequent Flyer

Näita rohkem