Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 96.54%
Loodud: 24/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3-3-4-4-5
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 275,700 mündid
Kus saad mängida Quickspin slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Wild Chase: Tokyo Go videot

Wild Chase: Tokyo Go ülevaade

wild chase tokyo go slot quickspin

Wild Chase: Tokyo Go on Quickspin nimelise mängulooja slotikas, kus mängu tulevad suured kiirused ja hinnalised auhinnad. Tegemist on mängutootja sama seeria teise mänguga, mis on järjeks The Wild Chase originaalile. Kiired autod ja volatiilne äktšion rullub lahti viiel rullikul 76 võiduliiniga, samal ajal kui panuse suuruseks saad valida alates 20 sendist 100 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Wild Chase: Tokyo Go” mänguväli pakub positsioone 3-3-4-4-5 ja sarnaselt originaalile on see luksuslikult sisustatud. Võta ette rännak Tokyo rikaste rajooni koos sloti peakangelaste ja silmipimestavalt kaunite näitsikutega.

wild chase tokyo go slot screen

Võid näha ka šampapudeleid, kallihinnalisi käekellasid, teemantsõrmuseid ja mängu logo. Võite saad nagu ikka vasakult paremale järjestikku pidama jäävate sümbolite eest.


– BOONUSED

Mis teeb mängu põnevaks ja lisab tempot on Wins of Fortune Re-Spin boonusfunktsioon. See käivitub peale iga võiduliini moodustumist nihutades kõik võiduliinis osalenud ikoonid ühe positsiooni võrra vasakule. Ülejäänud sümbolid jäävad oma kohtadele ja respinnid jätkuvad seni kuni moodustub uusi võiduliine.

Super Re-Spin on veelgi parem, sest see toimub suuremal 5×5 mänguväljal 259 võiduliiniga. Nüüd jäävad oma kohtadele aga hoopis võiduliinis osalenud sümbolid ja ülejäänud lähevad uuele ringile.


– KOKKUVÕTE

“Wild Chase: Tokyo Go” on Quickspin mängulooja järg samanimelise mängu originaalile. Kaks boonusfunktsiooni ja omapärane mänguvälja struktuur äratavad kohe huvi ning tänu luksuslikult tehtud kujundusele on mäng ka silmale hea vaadata.

Meeldiks mängida Quickspin slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Quickspin Slotid 94.19% 12. Oct 2021
wild harlequin slot

Wild Harlequin

Quickspin 96.58% 28. May 2021
guardian of athens slot

Guardian of Athens

Quickspin Slotid 95.82% 5. May 2021
sticky bandits 3 most wanted slot

Sticky Bandits 3 – Most Wanted

Näita rohkem