Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 96.09%
Loodud: 11/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 2,119,950 mündid
Kus saad mängida Quickspin slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Wild Cauldron videot

Wild Cauldron ülevaade

Wild Cauldron on Quickspin nimelise mängulooja slotikas, mis pakub multika stiilis tehtud kujundust ja fantaasiaküllast seiklust. Heal tasemel graafikaga slott pakub 6×4 mänguvälja 4096 võiduliiniga, samal ajal kui võid mänguvälja paisutada ka koguni 6×8 suuruseks ja kasvatada võiduliinide arvu ka kuni 262,144 peale! Panuse suuruseks saad valida kümnest sendist 100 euroni spinni kohta ja maksimaalselt tehtud panuse väärtuse tagasi saada kuni 21 120 kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kui nõiad ja muud võluvõimetega tegelased panevad su südame kiiremini põksuma, siis anna oma õnnele võimalus just Wild Cauldron slotikal.

wild cauldron slot screen

Rullikutel näed erinevaid koletisi ja muid temaatilisi tegelasi, samal ajal kui väiksemaid võite nopid kivile maalitud kujutiste nagu kuude ja välgunooltega. Hoia silm peal ka viiel krutskeid täis koletisel, kellest igaüks on ise värvi. Lisaks W tähega wild ja roheline boonussümbol.


– BOONUSED

Wild Cauldron mängul teeb tormi Raputavate Rullikute tehnoloogia, mis toob endaga kaasa uusi võidulaineid ja paisutab mänguvälja järjest suuremaks. Peale iga võitu jäävad võiduliinis osalenud sümbolid oma kohtadele ja ülejäänute asemele langevad uued pakkudes võimalust saavutada ühe spinniga mitu järjestikkust võitu.

Iga kord, kui Raputavate Rullikute ajal ilmub välja wild, lisab see võitudele võidukordaja, mis võib kasvada kuni seitsme peale.

Kuue scatter sümboli abil jõuad tasuta spinnidega boonusvooru kaheteist mängukorraga kasiino kulul. Selle boonusvooru eripära on, et mänguväli ja võidukordaja on siis kogu aeg maksimumi peal.


– KOKKUVÕTE

Wild Cauldron on hea välimusega volatiilne mäng, mille looja Quickspin on kokku pannud ka huvitava boonuste segu.

Meeldiks mängida Quickspin slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Quickspin Slotid 94.19% 12. Oct 2021
wild harlequin slot

Wild Harlequin

Quickspin 96.58% 28. May 2021
guardian of athens slot

Guardian of Athens

Quickspin Slotid 95.82% 5. May 2021
sticky bandits 3 most wanted slot

Sticky Bandits 3 – Most Wanted

Näita rohkem