Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.18%
Loodud: 23/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Wild Blood 2 videot

Mängi Wild Blood 2 demo versiooni tasuta

Wild Blood 2 ülevaade

wild blood 2 slot playngo

Wild Blood 2 on järg Play n GO nimelise kasiinomängude tootja samanimelisele originaalile, mis tuli välja juba 2013. aastal. Tegemist on vampiiride teemalise mänguga, millel edu saadabki neid, kes suudavad taltsutada neid verejanulisi olendeid. Wild Blood 2 mänguväli pakub meelelahutust 6×4 positsioonidel 4096 erinev võiduliiniga.

Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 100 euroni spinni kohta ja hea õnne korral tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 5000 kordselt. Wild Blood 2 on keskmise volatiilsusega ja huvitavamate boonuse hulka kuuluvad näiteks respinnid ja sama rulliku kõigile väljadele laienevad wild asendussümbolid.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Wild Blood 2 on, täpselt nagu nimigi ütleb, verine mäng, millel ellu jäävad ainult visamad. Vampiire on kujutatud selajuures stiilsete modellidena, mitte aga hirmuäratavate pimeduse valvuritena nagu ehk mõnel teisel sarnase teemaga slotikal. Teisteks sümboliteks rullikutel on nais-ja meestegelane, hulk pealuid, küünlaid ja muidugi standardsed kaardimängust tuttavad ikoonid.


– BOONUSED

Wild Blood 2 mängu, nagu enamiku tänapäeva mängudest, teeb ägedaks hulk tulutõotavaid boonusfunktsioone. Lisaks tasuta keerutustega boonusvoorule võid vabalt saada ka respinne, sama rulliku kõigile väljadele laienevaid wilde ja kolme unikaalset boonust.

wild blood 2 slot screen

Wild asendussümboleid võid kohata kõigil keskmistel rullikutel ja need tulevad appi alati, kui võiduliinis mõni sümbol puudu jääb.

Püüa saada kolm scatter sümbolit ja saad kätt proovida tulusas tasuta spinnidega boonusvoorus kuni 25 priikeerutusega. Mängus on ka kuni viiekordne võidukordaja ja võidukordaja wildid.


– KOKKUVÕTE

Wild Blood 2 on sama mängude seeria järg originaalile. Modellimõõtu vampiirid võivad vahel täitsa õnnelikuks osutuda, seega, kui sulle meeldivad keskmise volatiilsusega mängud, miks mitte proovida.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem