NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.15%
Loodud: 24/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.2 – €400
  • Võimalik võit: kuni 156,000 mündid

Vaata Wild Bazaar videot

Mängi Wild Bazaar demo versiooni tasuta

Wild Bazaar ülevaade

wild bazaar slot

Värviline kangas, vürtside aroom ja lärmakad kaupmehed- lubage tutvustada NetEnti siginat-saginat täis turgu “Wild Bazaar”. Sellel slotikal on 5 rullikut ja 4 rida, 20 erineva võiduliiniga. Mängus võid sattuda lahedate boonuselementide nagu samal rullikul asetsevad Wildid, hiiglaslikke võite pakkuvad “Colossal Wild” sümbol, mille peale võid sattuda tasuta spinnide voorus, “Linked Wild”, mille puhul Wildid asuvad rulliku esimesel ja viimasel real ja x2 korrutajaga Wildid. Kõik Wildid on peidetud eraldi värvilistesse kirstudesse.

– Sümbolid

Mängu kujunduseks on valitud turu stiilis müüdikohad ning sloti väärtuslikemateks sümboliteks on erivärvilised kirstud, mille avamiseks pead saama neid vähemalt kolm tükki reas ning mis peidavad endas erinevaid boonuselemente. Vähemväärtuslikud sümbolid on erisugused ja erivärvilised sõrmused, kõrvarõngad ja kaelakeed. Mängus esineb nelja erinevat tüüpi Wild sümboleid, mille peale võid sattuda erinevate boonusvoorude jooksul, tavamängu režiimis ühtegi Wildi ei esine. Kirstud esindavad Scatter-sümbolit, mis käivitabki boonuseid.

wild bazaar slot

– Wild Bazaar tasuta spinnid

Kokku on neli erinevat kirstu, igas erinev Wild boonus:
– Punane kirst: samal rullikul paigutuvad Wildid
– Roheline kirst: “Colossal Wild” sümbol, mis katab 2×2 välja.
– Lilla kirst: “Linked Wild”, kui saad kaks Wild sümbolit sama rea erinevates otstes, muudab see vahepealsed väljad samuti Wildideks.
– Sinine kirst: korrutajaga Wild, kõik nende Wildidega saadud võidud kahekordistatakse.

Kui saad ühe spinni jooksul palju kirste, võid korraga aktiveerida mitu tasuta spinni boonusringi. Boonusringi võid saada ka mitu korda järjest, kui rullikud peatuvad kirstude peal ka tasuta spinnide boonusringis.

– Kokkuvõte

Lõpuks on Netent välja tulnud ka täiesti originaalse mänguga, mis ei ole lihtsalt ümbertehtud versioon nedne eelmistest slottidest. “Wild Bazaaril” on unikaalne ja väga omapärane kujundus koos nelja erinevat tüüpi boonusega. Boonused võivad hea õnne korral isegi käivituda samaaegselt, mis tähendab mängija jaoks võimalust eriti suurte võitude saavutamiseks. “Wild Bazaar” tuleb kõigi eelduste kohaselt kasiinodesse juba järgmisel kuul.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

SOON happy panda slot

Happy Panda

SOON cashomatic slot

Cashomatic

SOON grand spinn slot

Grand Spinn

SOON ozzy osbourne slot

Ozzy Osbourne

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid