iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 96.01%
Loodud: 05/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid

Vaata Wild Ape videot

Wild Ape ülevaade

wild ape slot

“Wild Ape” on džungliteemaline mäng viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga. Panuseid saad teha alates 20 sendist 20 euroni spinni kohta. Sloti loojaks on iSoftBet-nimeline kasiinomängude tootja ning boonustest pakutakse re-spinnide vooru lisa Wild-asendussümbolitega.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Wild Ape” mängu taustal näed paksu vihmametsa, millel asetub mänguväli ässast kümneni kaardiikoonidega ja nelja temaatilise looma sümboliga.

wild ape slot screen

Loomadest on kõige väärtuslikum ahv, mis maksab tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 2-, 10- või 25-kordselt, kui saad neid võiduliinis 2, 3, 4 või 5. Wild asendussümbol asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid.


– BOONUSED

Wild Ape Re-spins – käivitub kolme ahvi sümboliga järjestikkustel rullikutel. Nüüd saad kolme respinni kasutada mõõtudelt suuremal mänguväljal nii, et kõik ahvi sümbolid muutuvad automaatselt Wildideks.

Tasuta spinnide voor – boonussümbol rullikutel 1, 3 ja 5 pakub võimalust käima panna Boonusratas, mis otsustab kas saad 6, 8, 10, 12, 15 või 20 priikeerutust. Saad proovida ka sisemist õnneratast, mis määrab kui mitu lisawildi boonusvooru ajal mänguväljale paisatakse.


– KOKKUVÕTE

iSoftBeti “Wild Ape” mängul on küll kaasahaarav džunglitemaatika, kuid visuaalselt ei ole tegemist ehk kõige perfektsema teostusega. Mäng on volatiilsuse poolest keskmine ja tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita ka kuni tuhandekordselt. Nii re-spinnide kui ka tasuta spinnide voorus lisandub mänguväljale hulgaliselt wild-asendussümboleid.

Teised populaarsed slotid pakkujalt iSoftBet

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida iSoftBet slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee